prije 6 danaizvornik ↗
Aviator Nation
7 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta
Operacije i administracija43%
Marketing i komunikacije29%
Maloprodaja i trgovine14%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (7)
7poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
23otvoreno na stranici, bilo koje starosti
720medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
29%s plaćom
Pokazatelj veličine: 23 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1159 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno7 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)3 · 43%
Uprava (C-level)2 · 29%
Područje
Operacije i administracija3 · 43%
Marketing i komunikacije2 · 29%
Maloprodaja i trgovine1 · 14%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Gradovi
Nashville4
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
prije 6 danaizvornik ↗
Dreamland Malibu pomoćnik/ica glavnog voditelja
Izvornik: Dreamland Malibu Assistant General Manager- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
prije 6 danaizvornik ↗
Pomoćnik/ica generalnog direktora Dreamland
Izvornik: Dreamland Assistant General Manager- USD 24–27 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
prije 7 danaizvornik ↗
Voditelj/ica maloprodajne trgovine SoHo
Izvornik: SoHo Retail Store Manager- USD 35–45 / sat
- Srednja razina (Mid)
- Maloprodaja i trgovine
prije 12 danaizvornik ↗
Dreamland Barmen/Barista
Izvornik: Dreamland Bartender/Barista- Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 24 danaizvornik ↗
Koordinator/ica događanja - Privatni i iskustveni događaji
Izvornik: Event Coordinator - Private & Experiential Events- Srednja razina (Mid)
- Marketing i komunikacije
prije 25 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 73, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-27 05:22 UTC, tijelo 172084 bajtova.