Baringa
39 otvorenih radnih mjesta3 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoBugarskaSjedinjene Američke Države
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 5 % od 39 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza36%
Operacije i administracija23%
Financije i pravo15%
Marketing i komunikacije10%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje3%
IT podrška i administracija3%
Razvoj softvera (općenito)3%
Ostalo3%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (39)
39poslovi, posljednjih 30 dana
16novo, posljednjih 7 dana
39različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
111otvoreno na stranici, bilo koje starosti
63medijalna starost, dani
5%IT (2)
92%u Europi (36)
3%na daljinu
5%s plaćom
Pokazatelj veličine: 111 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 368 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno35 · 90%
Mjesto rada nije navedeno3 · 8%
Na daljinu1 · 3%
Razina iskustva
Senior19 · 49%
Staff14 · 36%
Uprava (C-level)1 · 3%
Junior1 · 3%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza14 · 36%
Operacije i administracija9 · 23%
Financije i pravo6 · 15%
Marketing i komunikacije4 · 10%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 3%
Razvoj softvera (općenito)1 · 3%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 3%
Uprava i rukovoditelji1 · 3%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo21
Bugarska12
Sjedinjene Američke Države3
Nizozemska1
Danska1
Njemačka1
Gradovi
London20
Sofia12
New York City3
Amsterdam1
Copenhagen1
Düsseldorf1
Munich1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Consultant, AI-Enabled Operations
HibridnoSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Senior Manager, AI-Enabled Operations
HibridnoStaffOperacije i administracija
Senior voditelj/ica - AI-enabled Operations
prije 1 danIzvornik: Senior Manager - AI-enabled Operations
HibridnoStaffOperacije i administracija
Izvornik: Senior Consultant - AI-enabled Operations
HibridnoSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Senior Consultant - Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Consultant - Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Manager - Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Manager - Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoStaffMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Consultant / Manager – Power Market Advisory
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: nizozemski
Izvornik: Senior Consultant – Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Manager – Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoStaffMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Consultant – Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Manager – Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Commercial Transformation and Operations Manager
HibridnoOperacije i administracija
Izvornik: Senior Manager/Director, Financial Services - Specialty Insurance, Business Transformation, Data & AI
HibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Senior Consultant/Manager, Platforms (Front Office Transformation)
HibridnoSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Consultant/Senior Consultant – Technical Advisory
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Consultant, Technical Advisory - Electrical T&D Expert
HibridnoSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica, tehničko savjetovanje - stručnjak/inja za termoproizvodnju i plinske mreže
prije 8 danaIzvornik: Manager, Technical Advisory - Thermal Generation and Gas Network Expert
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Manager, Strategy & Transactions - Bioenergy
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Portfolio & Business Analyst
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Inženjer/ka operacija infrastrukture
prije 9 danaIzvornik: Infrastructure Operations Engineer
Na daljinusamo UKRazvoj softvera (općenito)BashPythonSQL
Senior HR savjetnik/ca
prije 11 danaIzvornik: Senior HR Advisor
HibridnoSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Team Lead za obveze prema dobavljačima
prije 11 danaIzvornik: Accounts Payable Team Lead
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Voditelj/ica / Senior voditelj/ica, savjetovanje za tržište električne energije – Nordics & Baltics
prije 15 danaIzvornik: Manager / Senior Manager, Power Market Advisory – Nordics & Baltics
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Director, Financial Services - Economic Crime
HibridnoStaffFinancije i pravo
Manager - CRM Platforms Consulting
prije 16 danaIzvornik: Manager - CRM Platforms Consulting
HibridnoStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: (Senior) Manager (m/w/d), Commodities & Energy Trading
HibridnoSeniorFinancije i pravopotreban jezik: njemački
Izvornik: Manager, Digital Asset Management and Operations
HibridnoStaffOperacije i administracija
Senior konzultant/ica - CRM platforme
prije 18 danaIzvornik: Senior Consultant - CRM Platforms
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Consultant to Senior Consultant, US Power Markets & Analytics
USD 102K–146,5K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Manager, US Power Markets & Analytics
USD 158K–192,5K / godinaStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Consultant (Salesforce/Dynamics/ServiceNow)
HibridnoSeniorIT podrška i administracija
Voditelj/ica i Senior voditelj/ica, CFO savjetovanje
prije 22 danaIzvornik: Manager and Senior Manager, CFO Advisory
HibridnoUprava (C-level)Strategija, savjetovanje i analiza
Konzultant/ica - Senior konzultant/ica, GB modeliranje i savjetovanje o tržištu električne energije i fleksibilnosti
prije 25 danaIzvornik: Consultant - Senior Consultant, GB Power Market and Flexibility Modelling/Advisory
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Mlađi/a asistent/ica uprave
prije 29 danaIzvornik: Associate Management Assistant
HibridnoJuniorOperacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 356, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 09:40 UTC, tijelo 4451356 bajtova.