RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Bozzuto

61 otvoreno radno mjestoSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 61 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika32%
Prodaja19%
Operacije i administracija17%
Uprava i rukovoditelji12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja11%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje8%
Financije i pravo1%
123poslovi, posljednjih 30 dana
55novo, posljednjih 7 dana
61različita radna mjesta (svako s 2 oglasa)
23objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
139otvoreno na stranici, bilo koje starosti
10medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 139 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 54 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
0920
10119

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno123 · 100%

Razina iskustva

Senior38 · 31%
Srednja razina (Mid)26 · 21%
Uprava (C-level)5 · 4%
Junior4 · 3%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika39 · 32%
Prodaja23 · 19%
Operacije i administracija21 · 17%
Uprava i rukovoditelji15 · 12%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja14 · 11%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje10 · 8%
Financije i pravo1 · 1%

Države

Sjedinjene Američke Države123

Gradovi

Washington10
Alexandria7
Los Angeles6
Tampa4
Baltimore3
Philadelphia3
Nashville3
Miami3

Poslovi u posljednjih 30 dana

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSaugus, MA, 01906
USD 52,5K–55K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 2 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCAMBRIDGE, MA, 02141
USD 57K–60K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 2 danaizvornik ↗

Executive Concierge

Izvornik: Executive Concierge
Nekretnine, graditeljstvo i proptechAlexandria, VA, 22301
USD 26,44–26,92 / satSrednja razina (Mid)Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 2 danaizvornik ↗

Dnevni concierge

Izvornik: Daytime Concierge
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSilver Spring, MD, 20910
USD 23,08 / satSrednja razina (Mid)Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 2 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechAlexandria, VA, 22314
USD 100K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 2 danaizvornik ↗

Voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechAlexandria, VA, 22314
USD 97,8K–105K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
prije 2 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPHILADELPHIA, PA, 19146
USD 54K–55K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 3 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechBaltimore, MD, 21230
USD 51K–52,4K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 3 danaizvornik ↗

Senior voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Senior Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNashville, TN, 37203
USD 110K–115K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 3 danaizvornik ↗

Sr. voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Sr. Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechBROOKLYN, NY, 11238
USD 125K–140K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 3 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ca glavnog voditelja

Izvornik: Assistant General Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMIAMI, FL, 33137
USD 64,1K–65K / godinaUprava (C-level)Operacije i administracija
prije 3 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechOSPREY, FL, 34229
USD 50K–55K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 3 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCHAPEL HILL, NC, 27514
USD 47,8K–49,9K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 3 danaizvornik ↗

Senior tehničar/ka održavanja - Takoma

Izvornik: Senior Maintenance Technician - Takoma
Nekretnine, graditeljstvo i proptechWashington, DC, 20012
USD 56K–60K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 3 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ca voditelja nekretnina

Izvornik: Assistant Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechMUKILTEO, WA, 98275
USD 66K–73K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
prije 3 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ca glavnog voditelja

Izvornik: Assistant General Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNew York, NY, 10036
USD 77,2K–81K / godinaUprava (C-level)Operacije i administracija
prije 3 danaizvornik ↗

Senior voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Senior Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSAN FRANCISCO, CA, 94103
USD 100K–120K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 3 danaizvornik ↗

Večernji concierge

Izvornik: Evening Concierge
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSUNNYVALE, CA, 94086
USD 23,06–24 / satSrednja razina (Mid)Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 4 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNewark, NJ, 07102
USD 85K–100K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNASHVILLE, TN, 37210
USD 45,8K–47,8K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 5 danaizvornik ↗

Tehničar/ka održavanja

Izvornik: Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechReston, VA, 20190
USD 52K–54K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica najma

Izvornik: Leasing Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCentreville, VA, 20120
USD 60K–63K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
prije 5 danaizvornik ↗

Pomoćnik/ca glavnog voditelja

Izvornik: Assistant General Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechSaint Petersburg, FL, 33705
USD 65K–69K / godinaUprava (C-level)Operacije i administracija
prije 5 danaizvornik ↗

Senior voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Senior Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPhiladelphia, PA, 19123
USD 120K–123K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica nekretnina

Izvornik: Property Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechGLEN COVE, NY, 11542
USD 105K–110K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
prije 5 danaizvornik ↗

Senior tehničar/ka održavanja

Izvornik: Senior Maintenance Technician
Nekretnine, graditeljstvo i proptechCAMBRIDGE, MA, 02141
USD 58K–60K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica održavanja

Izvornik: Maintenance Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechOSPREY, FL, 34229
USD 75K–80K / godinaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Executive Concierge

Izvornik: Executive Concierge
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPORTLAND, OR, 97205
USD 24,04–25 / satSrednja razina (Mid)Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 5 danaizvornik ↗

Konsijerž za stanare

Izvornik: Resident Concierge
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPORTLAND, OR, 97205
USD 24–25 / satSrednja razina (Mid)Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
prije 5 danaizvornik ↗

pogledajte sve poslove (123) →

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 688, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 16:53 UTC, tijelo 1459340 bajtova.