Carvana
600 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Mobilnost i automobilska industrijaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 0 % od 600 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika31%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja30%
Operacije i administracija12%
Vožnja i prijevoz5%
Zaštitarske usluge i sigurnost4%
Customer success i korisnička podrška3%
Uprava i rukovoditelji2%
Ostalo9%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (600)
920poslovi, posljednjih 30 dana
229novo, posljednjih 7 dana
600različita radna mjesta (svako s 1.5 oglasa)
83objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
1681otvoreno na stranici, bilo koje starosti
28medijalna starost, dani
0%IT (2)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
38%s plaćom
Pokazatelj veličine: 1681 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 989 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno903 · 98%
Na lokaciji14 · 2%
Na daljinu3 · 0%
Razina iskustva
Junior332 · 36%
Senior221 · 24%
Srednja razina (Mid)157 · 17%
Staff21 · 2%
Uprava (C-level)5 · 1%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika282 · 31%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja276 · 30%
Operacije i administracija109 · 12%
Vožnja i prijevoz49 · 5%
Zaštitarske usluge i sigurnost41 · 4%
Customer success i korisnička podrška29 · 3%
Uprava i rukovoditelji20 · 2%
Strategija, savjetovanje i analiza8 · 1%
Države
Sjedinjene Američke Države917
Gradovi
Greenfield49
Plainfield43
Tempe34
Belton26
Trenton26
Concord26
Hoffman Estates22
Akron22
Poslovi u posljednjih 30 dana
Hoffman Estates (FT) Car Detailer
prije 7 hUSD 17–18 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
USD 16 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Experienced Automotive Technician
prije 8 hSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Uprava (C-level)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Djelatnik/ca u postprodukciji
prije 9 hIzvornik: Post Production Associate
USD 16–17 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
SeniorOperacije i administracija
Mid-Level Auto Body Repair Technician
prije 10 hSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Sale Day Driver - ADESA Manville
prije 10 hUSD 16,5–17 / satVožnja i prijevoz
Production Manager - Tolleson
prije 10 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Experienced Auto Painter
prije 11 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Entry-level automehaničar/ka (2. smjena)
prije 11 hIzvornik: Entry-Level Auto Technician (2nd Shift)
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Lot Driver - ADESA Manville
prije 11 hUSD 16,5–17 / satVožnja i prijevoz
Sale Day Driver - ADESA Plainfield
prije 11 hUSD 14–14,5 / satVožnja i prijevoz
Izvornik: Experienced Automotive Technician - $4,000-$8,000 Bonus
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Customer Service Delivery Driver - 4 Day Work Week!
USD 18–20 / satCustomer success i korisnička podrška
Izvornik: Customer Delivery Driver - 4 Day Work Week!
USD 18–20 / satVožnja i prijevoz
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Auto Painter - $4,000 Bonus
prije 12 hSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Srednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Experienced Paintless Dent Repair Technician - $8,000 Bonus (1st and 2nd Shift Available!)
prije 12 hSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Quality Associate, Post Production
prije 13 hJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Car Detailer
prije 14 hUSD 19,5–20 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Manager, Market Operations
prije 14 hStaffOperacije i administracija
Djelatnik/ca u logistici
prije 1 danIzvornik: Logistics Associate
USD 17,5–19,5 / satJuniorOperacije i administracija
Senior Manager, Talent Acquisition (Atlanta)
prije 1 danIzvornik: Senior Manager, Talent Acquisition (Atlanta)
StaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Mid pomoćnik/ca za automobilske dijelove
prije 1 danIzvornik: Mid-Level Automotive Parts Associate
USD 16 / satJunior
Izvornik: Experienced Paintless Dent Repair Technician - Houston, TX
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Auto Body Repair Technician - Houston, TX
prije 1 danSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Entry-Level Automotive Parts Associate
prije 1 danUSD 15 / satJunior
Izvornik: Asset Protection & Safety Associate I/II - 2nd Shift
JuniorZaštitarske usluge i sigurnost
Entry-Level Automotive Parts Associate
prije 1 danUSD 17 / satJunior
Izvornik: Master Auto Painter (2nd Shift)
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
USD 22–29 / satSenior
Kvalificirani autolakirer/ka
prije 1 danIzvornik: Skilled Auto Painter
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Entry-Level Automotive Detailer / Lot Attendant Post Production
USD 17 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Skilled Auto Body Repair Tech
prije 1 danSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Tehničar/ka za popravak felgi
prije 1 danIzvornik: Rim Repair Technician
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Entry-Level Automotive Parts Associate
prije 1 danUSD 16 / satJunior
Izvornik: Master Level Auto Painter $6000 Bonus
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Iskusni autolakirer/ka, bonus od $6000
prije 1 danIzvornik: Experienced Auto Painter $6000 Bonus
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Expert Heavy Body Technician $6000 Bonus
SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
pogledajte sve poslove (920) →
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 557, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:43 UTC, tijelo 18384254 bajtova.