prije 2 danaizvornik ↗
Clarkson Eyecare
22 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 22 radnih mjesta
Zdravstvo38%
Prodaja23%
Operacije i administracija22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika17%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (22)
60poslovi, posljednjih 30 dana
9novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 2.7 oglasa)
13objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
125otvoreno na stranici, bilo koje starosti
31medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
3%s plaćom
Pokazatelj veličine: 125 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 578 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno60 · 100%
Razina iskustva
Junior12 · 20%
Područje
Zdravstvo23 · 38%
Prodaja14 · 23%
Operacije i administracija13 · 22%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika10 · 17%
Države
Sjedinjene Američke Države60
Gradovi
St. Louis4
Eureka3
Union2
Alexandria2
Columbus2
Rock Hill2
Novi2
Suwanee2
Poslovi u posljednjih 30 dana
prije 2 danaizvornik ↗
prije 2 danaizvornik ↗
Prodavač/ica optike / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 3 danaizvornik ↗
prije 5 danaizvornik ↗
prije 5 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
prije 6 danaizvornik ↗
Prodavač/ica / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Sales Associate / Optician - Training provided!- Junior
- Prodaja
prije 10 danaizvornik ↗
prije 10 danaizvornik ↗
prije 10 danaizvornik ↗
prije 10 danaizvornik ↗
prije 10 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
prije 11 danaizvornik ↗
Prodavač/ica naočala / Optičar/ka - osigurana obuka!
Izvornik: Eyewear Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 11 danaizvornik ↗
Optički tehničar/ka / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optical Technician / Optician - Training Provided!- Zdravstvo
prije 11 danaizvornik ↗
prije 12 danaizvornik ↗
prije 13 danaizvornik ↗
prije 13 danaizvornik ↗
prije 16 danaizvornik ↗
Prodavač/ica optike / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 16 danaizvornik ↗
prije 16 danaizvornik ↗
prije 16 danaizvornik ↗
Prodavač/ica optike / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 17 danaizvornik ↗
prije 18 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
prije 19 danaizvornik ↗
Prodavač/ica / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 20 danaizvornik ↗
Optometrijski tehničar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optometric Technician - Training Provided!- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 20 danaizvornik ↗
Prodavač/ica optike / Optičar/ka - Osigurana obuka!
Izvornik: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Prodaja
prije 23 danaizvornik ↗
Specijalist/ica za recepciju - osigurana obuka!
Izvornik: Front Office Specialist - Training Provided!- Operacije i administracija
prije 23 danaizvornik ↗
Djelatnik/ca front officea
Izvornik: Front Office Specialist- USD 16–16,5 / sat
- Operacije i administracija
prije 24 danaizvornik ↗
prije 24 danaizvornik ↗
prije 26 danaizvornik ↗
prije 26 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 257, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 21:03 UTC, tijelo 2549775 bajtova.