Cogent Biosciences
8 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Zdravstvo50%
Financije i pravo25%
Operacije i administracija12%
Uprava i rukovoditelji12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
0novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 251 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno8 · 100%
Razina iskustva
Staff5 · 62%
Senior2 · 25%
Područje
Zdravstvo4 · 50%
Financije i pravo2 · 25%
Operacije i administracija1 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 12%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Gradovi
Waltham7
Boulder1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Manager, Medical Writing- USD 170K–200K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Senior Clinical Trial Associate- USD 100K–120K / godina
- Senior
- Zdravstvo
Izvornik: Associate Director, Accounting Operations- USD 170K–200K / godina
- Staff
- Financije i pravo
Izvornik: Associate Director, Training and Contract Operations- USD 185K–220K / godina
- Staff
- Operacije i administracija
Izvornik: Senior Associate, Pharmacovigilance Coordinator- USD 100–115K / godina
- Senior
- Zdravstvo
Izvornik: Manager, Cost Accounting- USD 135K–155K / godina
- Staff
- Financije i pravo
Izvornik: Senior Director, Global Market Access- USD 260K–305K / godina
- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Scientist, DMPK (BioAnalytical and Medical Writing)- USD 115K–130K / godina
- Zdravstvo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 29, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-28 05:22 UTC, tijelo 392115 bajtova.