Correlation One
8 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinu
Umjetna inteligencija i podaciNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta
Operacije i administracija38%
Kreativa, mediji i pisanje25%
Prodaja12%
Informacijska sigurnost12%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
105medijalna starost, dani
12%IT (1)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
12%s plaćom
Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 637 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 100%
Razina iskustva
Senior3 · 38%
Staff2 · 25%
Područje
Operacije i administracija3 · 38%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 25%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 12%
Informacijska sigurnost1 · 12%
Prodaja1 · 12%
Države
nema podataka
Gradovi
nema podataka
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Lead Instructor: Data Center Technician
Na daljinuSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Lead instruktor/ica: vođenje operacija
prije 1 danIzvornik: Lead Instructor: Operations Leadership
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Lead instruktor/ica: kibernetička sigurnost
prije 1 danIzvornik: Lead Instructor: Cybersecurity
Na daljinuSeniorInformacijska sigurnost
Voditelj/ica angažmana alumni i operacija
prije 2 danaIzvornik: Manager, Alumni Engagement & Operations
Na daljinuStaffOperacije i administracija
Direktor/ica partnerstava s klijentima
prije 11 danaIzvornik: Director of Client Partnerships
USD 145K–175K / godinaNa daljinuStaffProdaja
Izvornik: Japanese Translation Editor (Part-time, contract)
Na daljinuKreativa, mediji i pisanje
Analitičar/ka operacija
prije 23 danaIzvornik: Operations Analyst
Na daljinuOperacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 37, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 08:10 UTC, tijelo 218074 bajtova.