RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← natrag

Correlation One

8 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinu

Umjetna inteligencija i podaciNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta

Operacije i administracija38%
Kreativa, mediji i pisanje25%
Prodaja12%
Informacijska sigurnost12%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
105medijalna starost, dani
12%IT (1)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
12%s plaćom

Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 637 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
043
051
062
072
081
092
107

Mjesto rada

Na daljinu8 · 100%

Razina iskustva

Senior3 · 38%
Staff2 · 25%

Područje

Operacije i administracija3 · 38%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 25%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika1 · 12%
Informacijska sigurnost1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

nema podataka

Gradovi

nema podataka

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Lead Instructor: Data Center Technician
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remoteizvornik ↗
Na daljinuSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Lead Instructor: Operations Leadership
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remoteizvornik ↗
Na daljinuSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Lead Instructor: Cybersecurity
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remoteizvornik ↗
Na daljinuSeniorInformacijska sigurnost
Izvornik: Manager, Alumni Engagement & Operations
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remote: MENAizvornik ↗
Na daljinuStaffOperacije i administracija
Izvornik: Director of Client Partnerships
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remote: United Statesizvornik ↗
USD 145K–175K / godinaNa daljinuStaffProdaja
Izvornik: Learning Designer
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remote: Latin Americaizvornik ↗
Na daljinuKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Japanese Translation Editor (Part-time, contract)
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remoteizvornik ↗
Na daljinuKreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Operations Analyst
Correlation One·Umjetna inteligencija i podaci·Remote: MENAizvornik ↗
Na daljinuOperacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 37, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 08:10 UTC, tijelo 218074 bajtova.