Greenpoint Technologies
21 otvoreno radno mjestoSjedinjene Američke Države
Zrakoplovstvo, svemir i obranaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 21 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika29%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja25%
Operacije i administracija12%
IT podrška i administracija4%
Razvoj softvera (općenito)4%
Upravljanje projektima i programima4%
Zaštitarske usluge i sigurnost4%
Ostalo12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
24poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
52otvoreno na stranici, bilo koje starosti
30medijalna starost, dani
8%IT (2)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
71%s plaćom
Pokazatelj veličine: 52 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 149 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno24 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)12 · 50%
Senior4 · 17%
Staff2 · 8%
Junior1 · 4%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika7 · 29%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja6 · 25%
Operacije i administracija3 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 4%
Zaštitarske usluge i sigurnost1 · 4%
Upravljanje projektima i programima1 · 4%
IT podrška i administracija1 · 4%
Razvoj softvera (općenito)1 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države24
Gradovi
Moses Lake9
Bothell6
Denton5
Marysville3
San Antonio1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Sr voditelj/ica ugovora
prije 1 danIzvornik: Sr Contracts Manager
USD 109K–150K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
Nabavljač/ica (ugovor)
prije 3 danaIzvornik: Buyer (Contract)
USD 78K–93K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Inspektor/ica kvalitete
prije 7 danaIzvornik: Quality Inspector
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka za vezu - elektrotehnika
prije 7 danaIzvornik: Liaison Engineer - Electrical
USD 90K–124K / godinaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izrađivač/ica ormara III (ugovor)
prije 9 danaIzvornik: Cabinet Builder III (Contract)
Srednja razina (Mid)
Senior voditelj/ica programa dobavljača
prije 10 danaIzvornik: Senior Supplier Program Manager
USD 120K–166K / godinaSeniorUpravljanje projektima i programima
Sr kontrolor/ica kvalitete
prije 10 danaIzvornik: Sr Quality Inspector
USD 26,92–37,02 / satSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Mehaničar/ka zrakoplova I
prije 11 danaIzvornik: Aircraft Mechanic I
USD 56K–77K / godinaObrti, graditeljstvo i proizvodnja
IT analitičar/ka za Help Desk (ugovor)
prije 14 danaIzvornik: IT Help Desk Analyst (Contract)
USD 23,08–30,29 / satSrednja razina (Mid)IT podrška i administracija
Voditelj/ica, elektrotehnika
prije 15 danaIzvornik: Manager, Electrical Engineering
StaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica, elektrotehnika
prije 15 danaIzvornik: Manager, Electrical Engineering
USD 160K–166K / godinaStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Završni obrađivač/ica ormara III (ugovor)
prije 17 danaIzvornik: Cabinet Finisher III (Contract)
Srednja razina (Mid)
Završni obrađivač/ica ormara III (ugovor)
prije 17 danaIzvornik: Cabinet Finisher III (Contract)
Srednja razina (Mid)
Mehaničar/ka za VIP interijere III
prije 17 danaIzvornik: VIP Interiors Mechanic III
Srednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Senior projektni inženjer/ka
prije 23 danaIzvornik: Senior Project Engineer
USD 120K–166K / godinaSeniorRazvoj softvera (općenito)
Inspektor/ica instalacijskih lokacija & DMIR
prije 23 danaIzvornik: Installation Site Inspector & DMIR
USD 90K–124K / godinaObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Tehničar/ka avionike II
prije 23 danaIzvornik: Avionics Technician II
USD 68K–93K / godinaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Tehničar/ka avionike III
prije 23 danaIzvornik: Avionics Technician III
USD 75,8K–104,2K / godinaSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izrađivač/ica u proizvodnji III
prije 23 danaIzvornik: Production Fabricator III
USD 56K–77K / godinaSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja
Mlađi/a inženjer/ka projekata
prije 24 danaIzvornik: Associate Project Engineer
USD 78K–93K / godinaJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Planer/ica materijala
prije 25 danaIzvornik: Materials Planner
USD 80,2K–85K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Planer/ica materijala
prije 25 danaIzvornik: Materials Planner
USD 80,2K–85K / godinaSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 99, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 11:16 UTC, tijelo 1522377 bajtova.