Inizio Evoke
8 otvorenih radnih mjesta33 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno Kraljevstvo
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta
Upravljanje projektima i programima33%
Prodaja22%
Kreativa, mediji i pisanje22%
DevOps / SRE / platforma / cloud11%
Operacije i administracija11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
58medijalna starost, dani
11%IT (1)
22%u Europi (2)
33%na daljinu
78%s plaćom
Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1072 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu3 · 33%
Hibridno3 · 33%
Mjesto rada nije navedeno3 · 33%
Razina iskustva
Staff5 · 56%
Senior2 · 22%
Područje
Upravljanje projektima i programima3 · 33%
Prodaja2 · 22%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 22%
Operacije i administracija1 · 11%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Ujedinjeno Kraljevstvo2
Gradovi
New York City6
Philadelphia2
London2
San Francisco2
Los Angeles1
San Diego1
Boston1
Chicago1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Associate Director, Project ManagementUSD 120K–135K / godinaNa daljinuStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Senior Project ManagerUSD 80K–115K / godinaNa daljinuSeniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Assistant Account Executive - Public RelationsUSD 50K–57,5K / godinaHibridnoProdaja Izvornik: Senior Art DirectorUSD 80K–110K / godinaStaffKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Associate Director, Operations (Digital PM/RM Hybrid)HibridnoStaffOperacije i administracija Izvornik: Associate Director, Project ManagementUSD 120K–135K / godinaNa daljinuStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Senior Account Manager- International Health Policy Izvornik: Copy SupervisorUSD 1 / satKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Director, AWS Infrastructure and DevOpsUSD 135K–150K / godinaStaffDevOps / SRE / platforma / cloudPythonTypeScript Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 114, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 05:23 UTC, tijelo 309282 bajtova.