JRC Careers
20 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Zrakoplovstvo, svemir i obranaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 25 % od 20 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika25%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
DevOps / SRE / platforma / cloud10%
Operacije i administracija10%
Razvoj softvera (općenito)10%
QA i testiranje5%
Upravljanje projektima i programima5%
Ostalo15%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (20)
20poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
20različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
24otvoreno na stranici, bilo koje starosti
17medijalna starost, dani
25%IT (5)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 24 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 108 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno20 · 100%
Razina iskustva
Senior12 · 60%
Srednja razina (Mid)3 · 15%
Junior1 · 5%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 25%
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 20%
Razvoj softvera (općenito)2 · 10%
Operacije i administracija2 · 10%
DevOps / SRE / platforma / cloud2 · 10%
QA i testiranje1 · 5%
Upravljanje projektima i programima1 · 5%
Države
Sjedinjene Američke Države20
Gradovi
Washington11
Huntsville1
Saint Paul1
Sunnyvale1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Test Manager, Strategic Weapons Systems (Second Shift)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Test Manager, Strategic Weapons Systems (SWS)Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Test Engineer - Flight TestingSeniorQA i testiranje
Izvornik: Operational / Technical Documentation Specialist Srednja razina (Mid)
Izvornik: Operational/Program Specialist (SWS/SSBN)Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Software Engineer - Aegis Based Defense SeniorRazvoj softvera (općenito)
Izvornik: Production / Supply Chain IntegratorSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: Junior Public Affairs OfficerJunior
Izvornik: Senior Program AnalystSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Test & Evaluation Engineer SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Systems Safety EngineerSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Deputy Branch Engineer SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Support Equipment EngineerSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Missile Integration Engineer (Flight to Shipboard Integration Engineer)SeniorDevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Flight Systems Engineer SeniorDevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Facilities Planning & Programming AnalystSeniorOperacije i administracija
Izvornik: Cyber Testing Engineer (T&E Cyber) SeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Senior Standard Cell Design EngineerSeniorRazvoj softvera (općenito)C++Python
Izvornik: Access Control Specialist Izvornik: All Source Analyst Srednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 116, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 08:20 UTC, tijelo 233712 bajtova.