KEEN Footwear
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveKanadaKambodža
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Prodaja30%
Financije i pravo20%
Marketing i komunikacije10%
Operacije i administracija10%
Customer success i korisnička podrška10%
Upravljanje projektima i programima10%
Uprava i rukovoditelji10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-13)
27otvoreno na stranici, bilo koje starosti
38medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
80%s plaćom
Pokazatelj veličine: 27 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 134 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno6 · 60%
Hibridno4 · 40%
Razina iskustva
Staff4 · 40%
Senior1 · 10%
Junior1 · 10%
Područje
Prodaja3 · 30%
Financije i pravo2 · 20%
Customer success i korisnička podrška1 · 10%
Operacije i administracija1 · 10%
Upravljanje projektima i programima1 · 10%
Marketing i komunikacije1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države8
Kanada1
Kambodža1
Gradovi
Portland7
Palo Alto1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Customer Service Rep- USD 55K–58K / godina
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Accounts Payable Coordinator- USD 24,19–25,23 / sat
- Hibridno
- Financije i pravo
Izvornik: Workplace Experience Assistant I- USD 20,38–21,49 / sat
- Operacije i administracija
Izvornik: Sr. Business Development Manager- USD 102,3K–108,1K / godina
- Hibridno
- Senior
- Prodaja
Izvornik: Payroll Accountant- USD 86K–90K / godina
- Hibridno
- Financije i pravo
Izvornik: Retail Sales Associate, Part Time Izvornik: Global Projects & Strategy Director- USD 165K–175K / godina
- Hibridno
- Staff
- Upravljanje projektima i programima
Izvornik: Sr. Director, NA Marketing - Utility- USD 196,0K–206,9K / godina
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Utility Director-Footwear- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Director, NA Sales & Business Development, Running- USD 171,9K–184,4K / godina
- Staff
- Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 27, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-27 17:30 UTC, tijelo 300031 bajtova.