Mirum Pharmaceuticals
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveŠvicarska
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Uprava i rukovoditelji30%
Upravljanje projektima i programima20%
Prodaja10%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje10%
Zdravstvo10%
Operacije i administracija10%
Financije i pravo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
71otvoreno na stranici, bilo koje starosti
51medijalna starost, dani
0%IT (0)
10%u Europi (1)
0%na daljinu
70%s plaćom
Pokazatelj veličine: 71 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 193 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno9 · 90%
Mjesto rada nije navedeno1 · 10%
Razina iskustva
Staff7 · 70%
Uprava (C-level)2 · 20%
Senior1 · 10%
Područje
Uprava i rukovoditelji3 · 30%
Upravljanje projektima i programima2 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 10%
Zdravstvo1 · 10%
Operacije i administracija1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Financije i pravo1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Švicarska1
Gradovi
Foster City8
Zug1
Baltimore1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Vice President, Program Leadership (Launch Products)HibridnoUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji Izvornik: Executive Vice President, Head of InternationalHibridnoUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Manager, Program ManagementUSD 180K–200K / godinaHibridnoStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Senior Director, HR Business PartnerUSD 270K–290K / godinaHibridnoStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje Izvornik: Director, Regulatory Project ManagementUSD 230K–250K / godinaHibridnoStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Director, Clinical PharmacologyUSD 230K–250K / godinaHibridnoStaffZdravstvo Izvornik: Associate Director, Commercial OperationsHibridnoStaffOperacije i administracija Izvornik: Therapeutic Account Manager, Liver - BaltimoreUSD 180K–200K / godinaSeniorProdaja Izvornik: Senior Director, Regulatory AffairsUSD 280K–310K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo Izvornik: Senior Director, Shared ServicesUSD 280K–300K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 23, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 05:24 UTC, tijelo 929476 bajtova.