Nextdoor
6 otvorenih radnih mjesta43 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 6 radnih mjesta
Marketing i komunikacije43%
Kreativa, mediji i pisanje29%
Prodaja14%
Proizvod i dizajn14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (6)
7poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
6različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
23otvoreno na stranici, bilo koje starosti
57medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
43%na daljinu
86%s plaćom
Pokazatelj veličine: 23 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2452 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno4 · 57%
Na daljinu3 · 43%
Razina iskustva
Senior5 · 71%
Staff1 · 14%
Srednja razina (Mid)1 · 14%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 43%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 29%
Proizvod i dizajn1 · 14%
Prodaja1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Gradovi
Los Angeles1
San Francisco1
Dallas1
New York City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Designer, SearchUSD 175K–190K / godinaNa daljinusamo SADSeniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Senior Designer, Monetization USD 186,2K–203K / godinaNa daljinusamo SADSeniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Principal Product Manager, Ads Delivery & OptimizationUSD 200K–335K / godinaNa daljinusamo SADStaffProizvod i dizajn Izvornik: Communications ManagerUSD 100K–115K / godinaSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Account ManagerSrednja razina (Mid)Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 24, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:25 UTC, tijelo 248334 bajtova.