Pearce Services
22 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 22 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika55%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja17%
Operacije i administracija10%
Prodaja5%
Zaštitarske usluge i sigurnost5%
Uprava i rukovoditelji5%
Financije i pravo2%
Strategija, savjetovanje i analiza2%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (22)
42poslovi, posljednjih 30 dana
10novo, posljednjih 7 dana
22različita radna mjesta (svako s 1.9 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
110otvoreno na stranici, bilo koje starosti
43medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
95%s plaćom
Pokazatelj veličine: 110 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 471 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno41 · 98%
Hibridno1 · 2%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)21 · 50%
Senior3 · 7%
Staff1 · 2%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika23 · 55%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja7 · 17%
Operacije i administracija4 · 10%
Uprava i rukovoditelji2 · 5%
Zaštitarske usluge i sigurnost2 · 5%
Prodaja2 · 5%
Financije i pravo1 · 2%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 2%
Države
Sjedinjene Američke Države39
Gradovi
New York City2
Salt Lake City2
Pittsburgh2
Oregon2
Corpus Christi1
Los Angeles1
Mankato1
Jefferson City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: OSP Field EngineerUSD 24–29 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Advanced Solar Field Service Technician (Operations and Maintenance)USD 25–35 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Solar O&M BESS Technician (Operations and Maintenance)USD 30–42 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Field Service TechnicianUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Telecommunications Installer – Level IIIUSD 28–36 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Telecommunications Installer – Level IIIUSD 28–36 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Field Service Technician (Weekend Coverage Schedule)USD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Field Service Technician (Weekend Coverage Schedule)USD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Generator TechnicianUSD 30–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Advanced Solar Field Service Technician (Operations and Maintenance)USD 30–42 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: HVAC TechnicianUSD 24–38 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Outside Plant InspectorUSD 27–32 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Area Manager, UPS Field ServiceUSD 105K–120K / godinaUprava i rukovoditelji Izvornik: Area Manager, UPS Field ServiceUSD 105K–120K / godinaUprava i rukovoditelji Izvornik: Journeyman ElectricianUSD 50–65 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: HSE Specialist USD 70K–90K / godinaZaštitarske usluge i sigurnost Izvornik: HSE Specialist USD 70K–90K / godinaZaštitarske usluge i sigurnost Izvornik: Senior HSE Specialist – Customer ComplianceUSD 85K–105K / godinaSeniorFinancije i pravo Izvornik: Field Service TechnicianUSD 28–46 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Traveling Commercial HVAC TechnicianUSD 35–50 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Revenue Analyst USD 90K–95K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Solar O&M BESS Technician (Operations and Maintenance)USD 35–60 / satSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Telecommunications Installer – Level IIIUSD 28–36 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Electrician, EV Charging Field ServiceUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Electrician, EV Charging Field ServiceUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Technician, EV Charging Field ServiceUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Technician, EV Charging Field ServiceUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Technician, EV Charging Field ServiceUSD 23–40 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Business Development, Solar & ESSProdaja
Izvornik: Experienced BESS TechnicianUSD 25–30 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Electrical EstimatorUSD 110K–150K / godinaHibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Sales Director – Critical Power/UPSUSD 120K–180K / godinaStaffProdaja Izvornik: Lead MCE Wind TechnicianSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: OSP Field EngineerUSD 24–29 / satSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 205, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 18:29 UTC, tijelo 1258862 bajtova.