prije 6 danaizvornik ↗
Polygon US
3 otvorena radna mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 3 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika50%
Operacije i administracija33%
Prodaja17%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (3)
6poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
3različita radna mjesta (svako s 2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
6otvoreno na stranici, bilo koje starosti
11medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
33%s plaćom
Pokazatelj veličine: 6 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 18 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno6 · 100%
Razina iskustva
Senior1 · 17%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 50%
Operacije i administracija2 · 33%
Prodaja1 · 17%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Gradovi
Fullerton2
Auburn1
Fairfield1
Boise1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Specijalist/ica za razvoj poslovanja
Izvornik: Business Development Specialist- USD 75K–80K / godina
- Prodaja
prije 9 danaizvornik ↗
Servisni tehničar/ka (HVAC)
Izvornik: Service Technician (HVAC)- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗
Servisni tehničar/ka (HVAC)
Izvornik: Service Technician (HVAC)- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗
Servisni tehničar/ka (HVAC)
Izvornik: Service Technician (HVAC)- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 18 danaizvornik ↗
Tehničar/ka operacija I (HVAC)
Izvornik: Operations Technician I (HVAC)- USD 28–30 / sat
- Operacije i administracija
prije 18 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 23, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 05:24 UTC, tijelo 33308 bajtova.