RMCI
5 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 5 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika57%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja29%
Uprava i rukovoditelji14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (5)
7poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
5različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-30)
42otvoreno na stranici, bilo koje starosti
95medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 42 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 236 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno7 · 100%
Razina iskustva
Senior2 · 29%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika4 · 57%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 29%
Uprava i rukovoditelji1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države7
Gradovi
Phoenix2
Tulsa1
Harlingen1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: QUALITY TECHNICIAN - MECHANICALInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: PRECONSTRUCTION MANAGER Uprava i rukovoditelji
Izvornik: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: FIELD ENGINEERInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: FIELD ENGINEER - MISSION CRITICAL Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: FIELD ENGINEER - MISSION CRITICAL Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 18, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:26 UTC, tijelo 415589 bajtova.