SB Energy
32 otvorena radna mjesta5 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 9 % od 32 radnih mjesta
Operacije i administracija32%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika22%
Uprava i rukovoditelji22%
Upravljanje projektima i programima14%
Podaci i strojno učenje5%
IT podrška i administracija3%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (32)
37poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
32različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
11objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-02)
74otvoreno na stranici, bilo koje starosti
33medijalna starost, dani
8%IT (3)
0%u Europi (0)
5%na daljinu
97%s plaćom
Pokazatelj veličine: 74 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 453 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji17 · 46%
Hibridno14 · 38%
Mjesto rada nije navedeno4 · 11%
Na daljinu2 · 5%
Razina iskustva
Staff19 · 51%
Senior15 · 41%
Srednja razina (Mid)1 · 3%
Područje
Operacije i administracija12 · 32%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika8 · 22%
Uprava i rukovoditelji8 · 22%
Upravljanje projektima i programima5 · 14%
Podaci i strojno učenje2 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 3%
IT podrška i administracija1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države36
Gradovi
Redwood City21
Denver17
Austin15
San Diego15
Phoenix14
Lubbock1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Sourcing Manager, Data Center Electrical Equipment - Data Center Supply ChainUSD 160K–200K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Design Manager- Data Center EngineeringUSD 150K–200K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Construction Manager, Data CentersUSD 140K–190K / godinaNa lokacijiSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Principal Architect- Data Center EngineeringUSD 180K–220K / godinaNa lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Manager, Environmental & Permitting USD 160K–200K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Manager, Environmental & Permitting USD 160K–200K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Manager, Community EngagementUSD 140K–165K / godinaNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Manager, Community EngagementUSD 140K–165K / godinaNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Manager, Community EngagementUSD 140K–165K / godinaNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Development Project Manager - Data CenterUSD 140K–165K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Upravljanje projektima i programima Izvornik: Community Engagement Manager - Power GenerationUSD 140K–165K / godinaUprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Manager, Strategic Category Management - Data Center Supply ChainUSD 140K–200K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Staff Electrical EngineerUSD 150K–185K / godinaHibridnoStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Sr. Contracts Manager - Renewable EnergyUSD 160K–190K / godinaNa daljinuSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: IT Infrastructure & Security LeadUSD 140K–190K / godinaSeniorIT podrška i administracija Izvornik: Director of Data Center Construction - Site DevelopmentUSD 190K–240K / godinaNa lokacijiStaffPodaci i strojno učenje Izvornik: Instrumentation and Controls Engineer, Data Center Power GenerationUSD 140K–170K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Electrical Engineer - Data Center Power GenerationUSD 140K–170K / godinaSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Director of Data Center ConstructionUSD 190K–240K / godinaHibridnoStaffPodaci i strojno učenje Izvornik: Project Engineer - Data Center PowerUSD 140K–165K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Procurement Manager – Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Izvornik: Manager, Supply Chain Governance & Assurance - Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaHibridnoStaffOperacije i administracija Izvornik: Senior Program Manager, Logistics Control Tower & Analytics – Data Center Supply ChainUSD 160K–200K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Program Manager, Project Logistics – Data Center Supply ChainUSD 160K–200K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Program Manager, Site Logistics – Data Center Supply ChainUSD 160K–200K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Manager, Integrated Business Planning & OFCI Demand Planning - Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Manager, OFCI Technical Program Management - Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Manager, OFCI Supplier Engineering & Technical AssuranceNa lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Manager, Mechanical & Thermal OFCI Procurement Engineering - Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Manager, Electrical OFCI Procurement Engineering - Data Center Supply ChainUSD 140K–170K / godinaNa lokacijiStaffOperacije i administracija Izvornik: Senior Sourcing Manager, Data Center Electrical Equipment - Data Center Supply ChainUSD 160K–200K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Manager, Grid Integration – Power Projects (CAISO)USD 140K–165K / godinaHibridnoStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Manager, Grid Integration – Data Centers & Power Projects USD 140K–165K / godinaHibridnoStaffUpravljanje projektima i programima Izvornik: Project Engineer - Data Center PowerUSD 140K–165K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: High Voltage Project Manager/Senior Project Manager - Data Center PowerUSD 140K–190K / godinaNa lokacijiSeniorUpravljanje projektima i programima Izvornik: Project Manager, Renewable EnergyUSD 140K–165K / godinaHibridnoUpravljanje projektima i programima Izvornik: Senior Manager, Contracts - Data CenterUSD 160K–190K / godinaNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 122, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 15:16 UTC, tijelo 1888806 bajtova.