S&B USA
10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta
Operacije i administracija30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika30%
Uprava i rukovoditelji20%
Vožnja i prijevoz10%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (10)
10poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
44otvoreno na stranici, bilo koje starosti
92medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 44 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 586 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno10 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)2 · 20%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Područje
Operacije i administracija3 · 30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 30%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Vožnja i prijevoz1 · 10%
Države
Sjedinjene Američke Države10
Gradovi
Pittsburgh4
Virginia Beach4
Arlington2
Chesapeake1
Washington1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: P3 Subcontracting Manager (Procurement Manager Preconstruction)Operacije i administracija
Izvornik: Heavy Equipment Operator - Heavy Civil InfrastructureInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Pipe LayerSrednja razina (Mid)
Izvornik: Skilled Laborer- Heavy Civil InfrastructureInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Shop Administrator- Heavy Civil InfrastructureJuniorOperacije i administracija
Izvornik: Head of Development (P3 / Concessions)StaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Procurement ManagerOperacije i administracija
Izvornik: Crane Operator- Heavy Civil InfrastructureInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: CDL DriverSrednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
Izvornik: Traffic Control SupervisorUprava i rukovoditelji
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 101, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 13:14 UTC, tijelo 444494 bajtova.