RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

S&B USA

10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 10 radnih mjesta

Operacije i administracija30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika30%
Uprava i rukovoditelji20%
Vožnja i prijevoz10%
Ostalo10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
44otvoreno na stranici, bilo koje starosti
92medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 44 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 586 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
013
021
031
040
050
066
073
088
095
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno10 · 100%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)2 · 20%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%

Područje

Operacije i administracija3 · 30%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 30%
Uprava i rukovoditelji2 · 20%
Vožnja i prijevoz1 · 10%

Države

Sjedinjene Američke Države10

Gradovi

Pittsburgh4
Virginia Beach4
Arlington2
Chesapeake1
Washington1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Monter/ka cjevovoda

Izvornik: Pipe Layer
Nekretnine, graditeljstvo i proptechChesapeake, VA
Srednja razina (Mid)
prije 3 danaizvornik ↗

Voditelj/ica nabave

Izvornik: Procurement Manager
Nekretnine, graditeljstvo i proptechPittsburgh, Pennsylvania, United States
Operacije i administracija
prije 10 danaizvornik ↗

CDL vozač/ica

Izvornik: CDL Driver
Nekretnine, graditeljstvo i proptechVirginia Beach, Virginia, United States
Srednja razina (Mid)Vožnja i prijevoz
prije 24 danaizvornik ↗

Nadzornik/ca kontrole prometa

Izvornik: Traffic Control Supervisor
Nekretnine, graditeljstvo i proptechVirginia Beach, Virginia, United States
Uprava i rukovoditelji
prije 26 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 101, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 13:14 UTC, tijelo 444494 bajtova.