Sitreps
18 otvorenih radnih mjesta26 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 18 radnih mjesta
Uprava i rukovoditelji37%
Marketing i komunikacije21%
Strategija, savjetovanje i analiza16%
Razvoj softvera (općenito)10%
Ostalo16%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (18)
19poslovi, posljednjih 30 dana
13novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
44otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
11%IT (2)
0%u Europi (0)
26%na daljinu
74%s plaćom
Pokazatelj veličine: 44 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 289 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno12 · 63%
Na daljinu5 · 26%
Na lokaciji2 · 11%
Razina iskustva
Senior7 · 37%
Uprava (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%
Područje
Uprava i rukovoditelji7 · 37%
Marketing i komunikacije4 · 21%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 16%
Razvoj softvera (općenito)2 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države19
Gradovi
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Forward Deployed Mission Engagement Lead
USD 165K–185K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Forward Deployed Mission Strategist, Unmanned Maritime Systems
USD 165K–185K / godinaStrategija, savjetovanje i analiza
Forward Deployed Software Engineer
prije 1 danIzvornik: Forward Deployed Software Engineer
USD 110K–140K / godinaNa daljinusamo SADJuniorRazvoj softvera (općenito)JavaSQLTypeScript
Forward Deployed strateg/inja misije, Navy
prije 1 danIzvornik: Forward Deployed Mission Strategist, Navy
USD 165K–185K / godinaStrategija, savjetovanje i analiza
Voditelj/ica angažmana u misijama mornarice
prije 1 danIzvornik: Navy Mission Engagement Lead
USD 165K–185K / godinaSenior
Izvornik: Cyber Mission Engagement Lead
USD 200K–240K / godinaSenior
Generalni direktor/ica, kućne usluge
prije 1 danIzvornik: General Manager, Home Services
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Potpredsjednik/ica, vladini poslovi i programi
prije 2 danaIzvornik: Vice President, Government Affairs & Programs
Uprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Federal Growth Lead, Navy
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
prije 4 danaIzvornik: Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Federal Growth Lead, Combatant Commands
prije 4 danaIzvornik: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Operativni direktor/ica
prije 4 danaIzvornik: Chief Operating Officer
USD 165K–200K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Generalni direktor/ica, kućne usluge
prije 15 danaIzvornik: General Manager, Home Services
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Voditelj/ica angažmana, Homeland Security
prije 18 danaIzvornik: Engagement Manager, Homeland Security
USD 160K–210K / godinaUprava i rukovoditelji
Voditelj/ica angažmana, Marine Corps
prije 18 danaIzvornik: Engagement Manager, Marine Corps
USD 160K–210K / godinaUprava i rukovoditelji
Operater/ka Embedded Intelligence
prije 23 danaIzvornik: Embedded Intelligence Operator
USD 110K–130K / godinaNa lokacijiRazvoj softvera (općenito)PythonSQL
Generalni direktor/ica
prije 24 danaIzvornik: General Manager
USD 170K–200K / godinaNa lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 275, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 14:17 UTC, tijelo 399800 bajtova.