RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 6 min
Hrvatski
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← natrag

Sitreps

18 otvorenih radnih mjesta26 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 11 % od 18 radnih mjesta

Uprava i rukovoditelji37%
Marketing i komunikacije21%
Strategija, savjetovanje i analiza16%
Razvoj softvera (općenito)10%
Ostalo16%
19poslovi, posljednjih 30 dana
13novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
44otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
11%IT (2)
0%u Europi (0)
26%na daljinu
74%s plaćom

Pokazatelj veličine: 44 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 289 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
012
020
030
040
050
060
071
0812
0912
1017

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno12 · 63%
Na daljinu5 · 26%
Na lokaciji2 · 11%

Razina iskustva

Senior7 · 37%
Uprava (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%

Područje

Uprava i rukovoditelji7 · 37%
Marketing i komunikacije4 · 21%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 16%
Razvoj softvera (općenito)2 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države19

Gradovi

Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Forward Deployed Mission Engagement Lead
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Minneapolis, Minnesotaizvornik ↗
USD 165K–185K / godinaSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Forward Deployed Mission Strategist, Unmanned Maritime Systems
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Norfolk, Virginiaizvornik ↗
USD 165K–185K / godinaStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Forward Deployed Software Engineer
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Remote in the US izvornik ↗
USD 110K–140K / godinaNa daljinusamo SADJuniorRazvoj softvera (općenito)JavaSQLTypeScript
Izvornik: Forward Deployed Mission Strategist, Navy
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·San Diego, Californiaizvornik ↗
USD 165K–185K / godinaStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Navy Mission Engagement Lead
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·San Diego, Californiaizvornik ↗
USD 165K–185K / godinaSenior
Izvornik: Cyber Mission Engagement Lead
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Washington, DC izvornik ↗
USD 200K–240K / godinaSenior
Izvornik: General Manager, Home Services
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Philadelphiaizvornik ↗
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Vice President, Government Affairs & Programs
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Washington, DC areaizvornik ↗
Uprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Federal Growth Lead, Navy
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvornik ↗
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvornik ↗
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvornik ↗
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US considered)izvornik ↗
Na daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Chief Operating Officer
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Baltimore, MDizvornik ↗
USD 165K–200K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: General Manager, Home Services
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Tampa, FLizvornik ↗
USD 175K–195K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Engagement Manager, Homeland Security
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Tysons, VA (or NC, TX, CO)izvornik ↗
USD 160K–210K / godinaUprava i rukovoditelji
Izvornik: Engagement Manager, Marine Corps
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Tysons, VAizvornik ↗
USD 160K–210K / godinaUprava i rukovoditelji
Izvornik: Embedded Intelligence Operator
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·New York, NYizvornik ↗
USD 110K–130K / godinaNa lokacijiRazvoj softvera (općenito)PythonSQL
Izvornik: General Manager
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·St. Louis, MOizvornik ↗
USD 170K–200K / godinaNa lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Revenue Associate
Sitreps·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Tysons Corner, VAizvornik ↗
USD 160K–190K / godinaJunior

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 275, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 14:17 UTC, tijelo 399800 bajtova.