RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← natrag

Suitsupply

10 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveJužna KorejaAustrija

E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 10 % od 10 radnih mjesta

Maloprodaja i trgovine43%
Prodaja24%
Strategija, savjetovanje i analiza14%
Marketing i komunikacije5%
IT podrška i administracija5%
Financije i pravo5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
21poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
10različita radna mjesta (svako s 2.1 oglasa)
8objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-15)
178otvoreno na stranici, bilo koje starosti
207medijalna starost, dani
5%IT (1)
38%u Europi (8)
0%na daljinu
38%s plaćom

Pokazatelj veličine: 178 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1767 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
121
014
022
038
0411
0510
0623
0710
084
098
1021

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno21 · 100%

Razina iskustva

Senior6 · 29%
Srednja razina (Mid)2 · 10%
Staff1 · 5%

Područje

Maloprodaja i trgovine9 · 43%
Prodaja5 · 24%
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 14%
IT podrška i administracija1 · 5%
Marketing i komunikacije1 · 5%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%
Financije i pravo1 · 5%

Države

Sjedinjene Američke Države7
Južna Koreja6
Austrija5
Nizozemska3

Gradovi

Aventura5
Vienna5
Amsterdam3
Seoul3
Charlotte1
Busan1
Daegu1
Daejeon1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Stockroom Supervisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Charlotte, North Carolina, United States izvornik ↗
USD 20–26 / satMaloprodaja i trgovine
Izvornik: FREELANCE Head of IT
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvornik ↗
EUR 112K–152K / godinaStaffIT podrška i administracija
Izvornik: Assistant Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Aventura, Florida, United States izvornik ↗
USD 22–33 / satMaloprodaja i trgovine

Podrška prodaji

prije 4 dana
Izvornik: Sales Support
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Aventura, Florida, United Statesizvornik ↗
USD 16–20 / satProdaja

Podrška prodaji

prije 7 dana
Izvornik: Sales Support
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Vienna, Austriaizvornik ↗
Prodaja
Izvornik: Assistant Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Vienna, Austriaizvornik ↗
Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Sales Supervisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Vienna, Austriaizvornik ↗
Prodaja
Izvornik: Style Advisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Aventura, Florida, United States izvornik ↗
USD 17–22 / satStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Vienna, Austriaizvornik ↗
SeniorMaloprodaja i trgovine
Izvornik: Style Advisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Vienna, Austriaizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Sales Supervisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Aventura, Florida, United States izvornik ↗
USD 20–26 / satProdaja
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Aventura, Florida, United Statesizvornik ↗
USD 60K–120K / godinaSrednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Busan, South Koreaizvornik ↗
SeniorMaloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Daegu, South Koreaizvornik ↗
SeniorMaloprodaja i trgovine
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Daejon, South Koreaizvornik ↗
SeniorMaloprodaja i trgovine
Izvornik: Senior Paid Media Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije

Krojač/ica

prije 17 dana
Izvornik: Tailor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·The Woodlands, Texas, United States izvornik ↗
USD 20–30 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Sales Supervisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Seoul, South Koreaizvornik ↗
Prodaja
Izvornik: Style Advisor
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Seoul, South Koreaizvornik ↗
Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Seoul, South Koreaizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Maloprodaja i trgovine
Izvornik: Senior Financial Controller
Suitsupply·E-trgovina i maloprodaja·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvornik ↗
SeniorFinancije i pravo

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 47, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 14:16 UTC, tijelo 1472055 bajtova.