RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Calcium+Company

12 otvorenih radnih mjesta15 % na daljinuSjedinjene Američke Države

E-trgovina i maloprodajaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 12 radnih mjesta

Prodaja46%
Kreativa, mediji i pisanje23%
Uprava i rukovoditelji15%
Marketing i komunikacije8%
Upravljanje projektima i programima8%
13poslovi, posljednjih 30 dana
1novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
16otvoreno na stranici, bilo koje starosti
20medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
15%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 16 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 90 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
081
091
1013

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno10 · 77%
Na daljinu2 · 15%
Na lokaciji1 · 8%

Razina iskustva

Uprava (C-level)4 · 31%
Staff3 · 23%
Junior2 · 15%
Srednja razina (Mid)2 · 15%
Senior1 · 8%

Područje

Prodaja6 · 46%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 23%
Uprava i rukovoditelji2 · 15%
Upravljanje projektima i programima1 · 8%
Marketing i komunikacije1 · 8%

Države

Sjedinjene Američke Države11

Gradovi

Philadelphia10
New York City1

Poslovi u posljednjih 30 dana

VP, ACD, tekstovi

Izvornik: VP, ACD, Copy
E-trgovina i maloprodajaPhiladelphia, PA
  • Uprava (C-level)
  • Uprava i rukovoditelji
prije 10 danaizvornik ↗

Account Executive

Izvornik: Account Executive
E-trgovina i maloprodajaPhiladelphia, PA
  • Junior
  • Prodaja
prije 12 danaizvornik ↗

Copywriter

Izvornik: Copywriter
E-trgovina i maloprodajaPhiladelphia, PA
  • Kreativa, mediji i pisanje
prije 18 danaizvornik ↗

VP, Omnichannel Media

Izvornik: VP, Omnichannel Media
E-trgovina i maloprodajaPhiladelphia, PA
  • Uprava (C-level)
  • Uprava i rukovoditelji
prije 24 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 42, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-26 05:59 UTC, tijelo 112033 bajtova.