Riser Fitness, LLC
5 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 5 radnih mjesta
Operacije i administracija50%
Prodaja33%
Uprava i rukovoditelji12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (5)
24poslovi, posljednjih 30 dana
13novo, posljednjih 7 dana
5različita radna mjesta (svako s 4.8 oglasa)
10objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-27)
47otvoreno na stranici, bilo koje starosti
21medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
92%s plaćom
Masovna objava: ista radna mjesta objavljuju se mnogo puta (obično jednom po državi). Brojite radna mjesta, a ne oglase.
Pokazatelj veličine: 47 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 83 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno24 · 100%
Razina iskustva
Uprava (C-level)14 · 58%
Junior8 · 33%
Područje
Operacije i administracija12 · 50%
Prodaja8 · 33%
Uprava i rukovoditelji3 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države24
Gradovi
Los Gatos2
Dana Point2
Daly City2
Aliso Viejo2
Clayton2
Tucson1
Costa Mesa1
Danville1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: General Manager- USD 65K–70K / godina
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 20 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Sales Associate- USD 17 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate- USD 17,5–18,5 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 20 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Sales Associate- USD 17–18 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate- USD 17 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate- USD 16–18 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate- USD 17 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Assistant General Manager- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Payroll & Benefits Specialist- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 20 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 20 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: General Manager- USD 70,3K–88,3K / godina
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Sales Associate- USD 17 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Sales Associate- USD 17 / sat
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: District Manager- USD 36K / godina
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Assistant General Manager- USD 22 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Izvornik: Assistant General Manager- USD 18–20 / sat
- Uprava (C-level)
- Operacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 102, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-28 06:29 UTC, tijelo 110144 bajtova.