THG
51 otvoreno radno mjestoUjedinjeno KraljevstvoSjedinjene Američke DržaveNjemačka
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 4 % od 51 radnih mjesta
Marketing i komunikacije31%
Operacije i administracija15%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika12%
Financije i pravo10%
Uprava i rukovoditelji6%
Prodaja4%
Podaci i strojno učenje4%
Ostalo8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (51)
52poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
51različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
109otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
4%IT (2)
96%u Europi (50)
0%na daljinu
4%s plaćom
Pokazatelj veličine: 109 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 766 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno48 · 92%
Hibridno3 · 6%
Na lokaciji1 · 2%
Razina iskustva
Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Srednja razina (Mid)3 · 6%
Staff3 · 6%
Područje
Marketing i komunikacije16 · 31%
Operacije i administracija8 · 15%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 12%
Financije i pravo5 · 10%
Uprava i rukovoditelji3 · 6%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 4%
Zaštitarske usluge i sigurnost2 · 4%
Prodaja2 · 4%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo48
Sjedinjene Američke Države2
Njemačka1
Poljska1
Gradovi
Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Creative Project Manager | LOOKFANTASTIC
prije 19 hKreativa, mediji i pisanje
Consolidation Accountant
prije 20 hSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Nabavljač/ica - kozmetička ambalaža
prije 1 danIzvornik: Buyer - Beauty Packaging
Operacije i administracija
Regulatory Officer (UK/EU) - THG Nutrition
prije 1 danIzvornik: Site Manager (THG Omega) - THG Manufacturing
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Specijalist/ica za sprječavanje gubitaka - Omega
prije 2 danaIzvornik: Loss Prevention Specialist - Omega
Zaštitarske usluge i sigurnost
Analitičar/ka opskrbnog lanca (12 Month FTC)
prije 2 danaIzvornik: Supply Chain Analyst (12 Month FTC)
Operacije i administracija
Izvornik: Order to Cash Associate (Credit Control) - Beauty
JuniorFinancije i pravo
Buyer - Raw Materials
prije 3 danaOperacije i administracija
StaffMarketing i komunikacije
Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
prije 3 danaMarketing i komunikacije
Financijski direktor/ica | Retail Beauty
prije 7 danaIzvornik: Finance Director | Retail Beauty
StaffFinancije i pravo
Planer/ica potražnje - THG Nutrition | Myprotein
prije 7 danaIzvornik: Demand Planner - THG Nutrition | Myprotein
Operacije i administracija
Senior
Operations Planner - THG Nutrition | Myprotein
prije 7 danaOperacije i administracija
Ecommerce Manager- Myprotein
prije 8 danaSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Account Executive | ESPA International, The Americas
USD 83K–87K / mjesecSeniorProdaja
Influencer Manager - Myprotein Germany
prije 10 danaIzvornik: Influencer Manager - Myprotein Germany
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Influencer Manager - Myprotein Germany
prije 10 danaIzvornik: Influencer Manager - Myprotein Germany
Srednja razina (Mid)Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemački
Graduate analitičar/ka podataka i uvida
prije 11 danaIzvornik: Graduate Data & Insight Analyst
JuniorStrategija, savjetovanje i analiza
Voditelj/ica podatkovnog inženjerstva
prije 11 danaIzvornik: Data Engineering Lead
SeniorPodaci i strojno učenjePython
Data Engineer (Customer)
prije 11 danaJuniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Senior Social & Influencer Executive | ESPA
prije 14 danaIzvornik: Senior Social & Influencer Executive | ESPA
SeniorMarketing i komunikacije
Affiliate Executive | Beauty Brands
prije 14 danaMarketing i komunikacije
Savjetnik/ca za ljude - THG Manufacturing
prije 15 danaIzvornik: People Advisor - THG Manufacturing
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Junior NPD tehničar/ka (12M FTC) | THG Manufacturing
prije 17 danaIzvornik: Junior NPD Technician (12M FTC) | THG Manufacturing
JuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
EHS specijalist/ica (zamjena za porodiljni dopust)
prije 17 danaIzvornik: EHS Specialist (Mat Cover)
Zaštitarske usluge i sigurnostpotreban jezik: poljski
National Account Manager (Retail) - Myprotein
prije 18 danaProdaja
Izvornik: Ecommerce Manager (Subscriptions) THG Nutrition | Myprotein
Marketing i komunikacije
Izvornik: Ecommerce Manager (UK) - THG Nutrition | Myprotein
SeniorMarketing i komunikacije
Ecommerce Manager (US) - THG Nutrition | Myprotein
prije 18 danaSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Front of House Assistant - Myprotein Store (Manchester City Centre)
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Izvornik: Senior Digital Activation Executive | Lookfantastic
SeniorUprava i rukovoditelji
Quality Control Technician - THG Manufacturing
prije 18 danaInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica plaćenih medija | Lookfantastic
prije 21 danIzvornik: Paid Media Manager | Lookfantastic
Marketing i komunikacije
Izvornik: Buying Admin Assistant | Lookfantastic
Operacije i administracija
Loyalty Executive | LOOKFANTASTIC
prije 21 danUprava i rukovoditelji
Head of Finance | Beauty Brands
prije 22 danaStaffFinancije i pravo
Pomoćnik/ica nabavljača - THG Labs
prije 22 danaIzvornik: Assistant Buyer - THG Labs
Operacije i administracija
Senior Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
prije 22 danaIzvornik: Senior Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
SeniorMarketing i komunikacije
Voditelj/ica korisničkih usluga | THG Manufacturing
prije 22 danaIzvornik: Customer Services Manager | THG Manufacturing
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Account Liaison Officer | THG Manufacturing
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Social Media Associate | Dermstore
prije 23 danaUSD 70K–80K / godinaHibridnoJuniorMarketing i komunikacije
Category Manager (BFS) - THG Nutrition | Myprotein
prije 23 danaUprava i rukovoditelji
Junior Designer | Cult Beauty
prije 23 danaJuniorKreativa, mediji i pisanje
Affiliate Manager - THG Nutrition | Myprotein
prije 24 danaMarketing i komunikacije
Senior Ecommerce Executive 12M FTC | LOOKFANTASTIC
prije 25 danaSeniorMarketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 371, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:40 UTC, tijelo 3491479 bajtova.