RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← natrag

Trinity Logistics

7 otvorenih radnih mjesta12 % na daljinuSjedinjene Američke Države

LogistikaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 14 % od 7 radnih mjesta

Operacije i administracija50%
Financije i pravo25%
Prodaja12%
Podaci i strojno učenje12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
38otvoreno na stranici, bilo koje starosti
58medijalna starost, dani
12%IT (1)
0%u Europi (0)
12%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 38 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 2548 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
0827
093
106

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno6 · 75%
Na daljinu1 · 12%
Na lokaciji1 · 12%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)3 · 38%
Junior3 · 38%

Područje

Operacije i administracija4 · 50%
Financije i pravo2 · 25%
Podaci i strojno učenje1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

Sjedinjene Američke Države8

Gradovi

Sartell3
Kansas City1
Orlando1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Data Analyst III
Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Podaci i strojno učenjeSQL
Izvornik: Cargo Claims Specialist (Remote)
Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Logistics Specialist
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Data Entry Specialist
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvornik ↗
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Business Development Representative
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvornik ↗
Prodaja

Staff računovođa

prije 18 dana
Izvornik: Staff Accountant
Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: LTL Logistics Coordinator (KC)
Trinity Logistics·Logistika·Kansas City, MOizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Logistics Specialist (ORL)
Trinity Logistics·Logistika·Orlando, FLizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 27, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 13:17 UTC, tijelo 218807 bajtova.