prije 3 danaizvornik ↗
VEGA Americas
13 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Proizvodnja i hardverNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika36%
Prodaja29%
Operacije i administracija14%
Financije i pravo7%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja7%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
14poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
25medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
14%s plaćom
Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 61 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno14 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)1 · 7%
Senior1 · 7%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika5 · 36%
Prodaja4 · 29%
Operacije i administracija2 · 14%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 7%
Financije i pravo1 · 7%
Države
Sjedinjene Američke Države14
Gradovi
Glendale9
Cincinnati1
Newark1
Tucson1
Salt Lake City1
Houston1
Poslovi u posljednjih 30 dana
prije 5 danaizvornik ↗
Tehnički prodajni predstavnik/ca - Northern, NJ-NYC Metro
Izvornik: Technical Sales Representative - Northern, NJ-NYC Metro- Prodaja
prije 6 danaizvornik ↗
Tehnički prodajni predstavnik/ca - Tucson, AZ
Izvornik: Technical Sales Representative - Tucson, AZ- Prodaja
prije 6 danaizvornik ↗
Co-Op u opskrbnom lancu - proljeće 2027.
Izvornik: Supply Chain Co-Op - Spring 2027- USD 17–20 / sat
- Operacije i administracija
prije 13 danaizvornik ↗
prije 16 danaizvornik ↗
Tehnički/proizvodni instruktor/ica
Izvornik: Technical/Manufacturing Instructor- Srednja razina (Mid)
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 16 danaizvornik ↗
prije 17 danaizvornik ↗
Tehnički prodajni predstavnik/ca - Salt Lake City, UT
Izvornik: Technical Sales Representative - Salt Lake City, UT- Prodaja
prije 18 danaizvornik ↗
Quality Engineering Co-Op - Spring 2027
Izvornik: Quality Engineering Co-Op - Spring 2027- USD 17–20 / sat
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 23 danaizvornik ↗
Specijalist/ica za industrijsku prodaju - rafiniranje
Izvornik: Industry Sales Specialist - Refining- Prodaja
prije 25 danaizvornik ↗
Lead inženjer/ka kvalitete
Izvornik: Lead Quality Engineer- Senior
- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 26 danaizvornik ↗
Tehničar/ka za inženjerstvo kvalitete
Izvornik: Quality Engineering Technician- Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 27 danaizvornik ↗
prije 27 danaizvornik ↗
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 170, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 23:25 UTC, tijelo 123332 bajtova.