VSC Fire & Security
19 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 19 radnih mjesta
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja29%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika18%
Prodaja10%
Uprava i rukovoditelji6%
Kreativa, mediji i pisanje4%
Operacije i administracija2%
Ostalo31%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (19)
49poslovi, posljednjih 30 dana
15novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 2.6 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
65otvoreno na stranici, bilo koje starosti
17medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
88%s plaćom
Pokazatelj veličine: 65 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 38 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno49 · 100%
Razina iskustva
Junior11 · 22%
Srednja razina (Mid)8 · 16%
Senior1 · 2%
Uprava (C-level)1 · 2%
Područje
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja14 · 29%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika9 · 18%
Prodaja5 · 10%
Uprava i rukovoditelji3 · 6%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 4%
Operacije i administracija1 · 2%
Države
Sjedinjene Američke Države49
Gradovi
Virginia Beach5
Charlotte4
Springfield4
Roanoke3
Charleston3
Dallas3
Baltimore3
Oklahoma City3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Fire Sprinkler Designer llUSD 20–30 / satKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 20–40 / satJunior Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 18–28 / sat Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 15–25 / satJunior Izvornik: Senior Fire Alarm Programming TechnicianUSD 25–45 / satSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: VP / Fire Sprinkler Division ManagerUSD 150K–165K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji Izvornik: Sprinkler SalesProdaja
Izvornik: Inspector Trainee USD 17–27 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Sprinkler SalesUSD 60K–75K / godinaProdaja Izvornik: Fire Alarm - Low Voltage Technician TraineeUSD 24–34 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: InspectorUSD 25–35 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Alarm- Low Voltage Technician TraineeUSD 19–39 / satJuniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Design Manager Kreativa, mediji i pisanje
Izvornik: Inspector Trainee USD 18–28 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: InspectorUSD 23–43 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 23–30 / sat Izvornik: Integrated Systems SalesProdaja
Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 18–28 / sat Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 18–28 / satJunior Izvornik: Office Manager Operacije i administracija
Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 24–34 / sat Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 21–31 / satJunior Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 30–40 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler Service TechnicianUSD 25–35 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Fire Sprinkler Service TechnicianUSD 26–46 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 28–38 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Alarm - Low Voltage TechnicianUSD 26–36 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 22–32 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Alarm - Low Voltage TechnicianUSD 20–30 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Inspector Trainee USD 16–26 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Inspection SalesProdaja
Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 22–32 / sat Izvornik: Service CoordinatorUSD 21–31 / sat Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 18–28 / satJunior Izvornik: Fire Sprinkler Service TechnicianUSD 25–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Fire Sprinkler Service TechnicianUSD 31–51 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 30–40 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 33–43 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 25–35 / sat Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 30–40 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler Field SupervisorUSD 35–45 / satUprava i rukovoditelji Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 40–50 / sat Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 23–43 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler Fitter TraineeUSD 22–32 / satJunior Izvornik: Fire Sprinkler FitterUSD 22–32 / sat Izvornik: Fire Sprinkler ForemanUSD 33–43 / satSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Fire Sprinkler Field SupervisorUSD 30–40 / satUprava i rukovoditelji Izvornik: InspectorUSD 23–43 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja Izvornik: Sprinkler Sales Prodaja
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 591, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 23:47 UTC, tijelo 505091 bajtova.