RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 4 min
Hrvatski

← natrag

VSC Fire & Security

19 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Kibernetička sigurnostNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 19 radnih mjesta

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja29%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika18%
Prodaja10%
Uprava i rukovoditelji6%
Kreativa, mediji i pisanje4%
Operacije i administracija2%
Ostalo31%
49poslovi, posljednjih 30 dana
15novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 2.6 oglasa)
7objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
65otvoreno na stranici, bilo koje starosti
17medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
88%s plaćom

Pokazatelj veličine: 65 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 38 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
0925
1040

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno49 · 100%

Razina iskustva

Junior11 · 22%
Srednja razina (Mid)8 · 16%
Senior1 · 2%
Uprava (C-level)1 · 2%

Područje

Obrti, graditeljstvo i proizvodnja14 · 29%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika9 · 18%
Prodaja5 · 10%
Uprava i rukovoditelji3 · 6%
Kreativa, mediji i pisanje2 · 4%
Operacije i administracija1 · 2%

Države

Sjedinjene Američke Države49

Gradovi

Virginia Beach5
Charlotte4
Springfield4
Roanoke3
Charleston3
Dallas3
Baltimore3
Oklahoma City3

Poslovi u posljednjih 30 dana

Prodaja sprinklera

Izvornik: Sprinkler Sales
Kibernetička sigurnostCharlotte, North Carolina, United States
Prodaja
prije 4 danaizvornik ↗

Pripravnik/ica inspektora

Izvornik: Inspector Trainee
Kibernetička sigurnostRogers, Arkansas, United States
USD 17–27 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 4 danaizvornik ↗

Prodaja sprinklera

Izvornik: Sprinkler Sales
Kibernetička sigurnostSalisbury, Maryland, United States
USD 60K–75K / godinaProdaja
prije 5 danaizvornik ↗

Inspektor/ica

Izvornik: Inspector
Kibernetička sigurnostMemphis, Tennessee, United States
USD 25–35 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica dizajna

Izvornik: Design Manager
Kibernetička sigurnostCharlotte, North Carolina, United States
Kreativa, mediji i pisanje
prije 5 danaizvornik ↗

Pripravnik/ica inspektora

Izvornik: Inspector Trainee
Kibernetička sigurnostSpringfield, Virginia, United States
USD 18–28 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Inspektor/ica

Izvornik: Inspector
Kibernetička sigurnostSpringfield, Virginia, United States
USD 23–43 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 5 danaizvornik ↗

Voditelj/ica ureda

Izvornik: Office Manager
Kibernetička sigurnostMemphis, Tennessee, United States
Operacije i administracija
prije 9 danaizvornik ↗

Serviser/ka protupožarnih sprinklera

Izvornik: Fire Sprinkler Service Technician
Kibernetička sigurnostCharlotte, North Carolina, United States
USD 26–46 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗

Pripravnik/ica inspektora

Izvornik: Inspector Trainee
Kibernetička sigurnostVirginia Beach, Virginia, United States
USD 16–26 / satJuniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 17 danaizvornik ↗

Prodaja inspekcija

Izvornik: Inspection Sales
Kibernetička sigurnostTampa, Florida, United States
Prodaja
prije 17 danaizvornik ↗

Koordinator/ica servisa

Izvornik: Service Coordinator
Kibernetička sigurnostCharleston, South Carolina, United States
USD 21–31 / sat
prije 17 danaizvornik ↗

Serviser/ka protupožarnih sprinklera

Izvornik: Fire Sprinkler Service Technician
Kibernetička sigurnostVirginia Beach, Virginia, United States
USD 25–40 / satInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 18 danaizvornik ↗

Inspektor/ica

Izvornik: Inspector
Kibernetička sigurnostRoanoke, Virginia, United States
USD 23–43 / satObrti, graditeljstvo i proizvodnja
prije 25 danaizvornik ↗

Prodaja sprinklera

Izvornik: Sprinkler Sales
Kibernetička sigurnostOklahoma City, Oklahoma, United States
Prodaja
prije 26 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 591, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 23:47 UTC, tijelo 505091 bajtova.