RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 3 min
Hrvatski

← natrag

Walker Sands

8 otvorenih radnih mjesta89 % na daljinuSjedinjene Američke Države

Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta

Marketing i komunikacije33%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Uprava i rukovoditelji22%
Podaci i strojno učenje11%
Upravljanje projektima i programima11%
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
11otvoreno na stranici, bilo koje starosti
18medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
89%na daljinu
100%s plaćom

Pokazatelj veličine: 11 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 74 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Mjesto rada

Na daljinu8 · 89%
Hibridno1 · 11%

Razina iskustva

Staff5 · 56%
Senior4 · 44%

Područje

Marketing i komunikacije3 · 33%
Uprava i rukovoditelji2 · 22%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Podaci i strojno učenje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%

Države

Sjedinjene Američke Države9

Gradovi

Boston8
Chicago8
Seattle5

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Lead Data Engineer
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Chicago, Boston, Remoteizvornik ↗
USD 155K–175K / godinaNa daljinuSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Associate Media Relations Director
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Chicagoizvornik ↗
USD 85K–106K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Sr. Manager, SEO + GEO
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Massachusetts, United States, Chicago, Illinois, United States, Remote, Seattle, Washington, United Statesizvornik ↗
USD 77,5K–89K / godinaNa daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Director, Paid Media Strategy
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Chicago, Remoteizvornik ↗
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffMarketing i komunikacije
Izvornik: Director, Media Strategy
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvornik ↗
USD 78K–87K / godinaNa daljinuStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Director, Media Strategy
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvornik ↗
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior PR Manager
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvornik ↗
USD 78K–87K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije

PR direktor/ica

prije 25 dana
Izvornik: PR Director
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvornik ↗
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Project Manager - Contract
Walker Sands·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Chicago, Boston, Seattle, Remoteizvornik ↗
USD 4.500–6.500Na daljinuSeniorUpravljanje projektima i programima

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 32, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:16 UTC, tijelo 145940 bajtova.