Walker Sands
8 otvorenih radnih mjesta89 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 8 radnih mjesta
Marketing i komunikacije33%
Strategija, savjetovanje i analiza22%
Uprava i rukovoditelji22%
Podaci i strojno učenje11%
Upravljanje projektima i programima11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
9poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-05)
11otvoreno na stranici, bilo koje starosti
18medijalna starost, dani
11%IT (1)
0%u Europi (0)
89%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 11 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 74 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 89%
Hibridno1 · 11%
Razina iskustva
Staff5 · 56%
Senior4 · 44%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 33%
Uprava i rukovoditelji2 · 22%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 22%
Podaci i strojno učenje1 · 11%
Upravljanje projektima i programima1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
Boston8
Chicago8
Seattle5
Poslovi u posljednjih 30 dana
Lead Data Engineer
prije 1 danIzvornik: Lead Data Engineer
USD 155K–175K / godinaNa daljinuSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Associate Director za odnose s medijima
prije 3 danaIzvornik: Associate Media Relations Director
USD 85K–106K / godinaHibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Sr. voditelj/ica, SEO + GEO
prije 15 danaIzvornik: Sr. Manager, SEO + GEO
USD 77,5K–89K / godinaNa daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije
Direktor/ica, strategija plaćenih medija
prije 19 danaIzvornik: Director, Paid Media Strategy
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffMarketing i komunikacije
Direktor/ica, medijska strategija
prije 19 danaIzvornik: Director, Media Strategy
USD 78K–87K / godinaNa daljinuStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Direktor/ica, medijska strategija
prije 19 danaIzvornik: Director, Media Strategy
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffStrategija, savjetovanje i analiza
Senior voditelj/ica PR
prije 25 danaIzvornik: Senior PR Manager
USD 78K–87K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
PR direktor/ica
prije 25 danaIzvornik: PR Director
USD 100K–113K / godinaNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Senior Project Manager - Ugovor
prije 30 danaIzvornik: Senior Project Manager - Contract
USD 4.500–6.500Na daljinuSeniorUpravljanje projektima i programima
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 32, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:16 UTC, tijelo 145940 bajtova.