ITF Therapeutics
15 otvorenih radnih mjesta7 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 7 % od 15 radnih mjesta
Zdravstvo33%
Marketing i komunikacije20%
Financije i pravo13%
Uprava i rukovoditelji13%
Prodaja7%
IT podrška i administracija7%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (15)
15poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
15različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-14)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
27medijalna starost, dani
7%IT (1)
0%u Europi (0)
7%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 163 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno13 · 87%
Na daljinu1 · 7%
Na lokaciji1 · 7%
Razina iskustva
Staff8 · 53%
Senior3 · 20%
Uprava (C-level)2 · 13%
Područje
Zdravstvo5 · 33%
Marketing i komunikacije3 · 20%
Financije i pravo2 · 13%
Uprava i rukovoditelji2 · 13%
Prodaja1 · 7%
IT podrška i administracija1 · 7%
Države
Sjedinjene Američke Države14
Gradovi
Concord10
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Key Account Manager - Miami, FL- USD 185K–210K / godina
- Prodaja
Izvornik: Vice President, US Regulatory Affairs- USD 330K–370K / godina
- Uprava (C-level)
- Financije i pravo
Izvornik: Sr. Director, Medical Affairs, Neuromuscular Team- USD 290K–320K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Global Medical Lead, Neurometabolic- USD 295K–380K / godina
- Senior
- Zdravstvo
Izvornik: Director, Duvyzat Patient Marketing- USD 220K–250K / godina
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Director, Brand Insights & Competitive Intelligence- USD 230K–250K / godina
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Sr. Director, Medical Affairs, Neurometabolic Team- USD 290K–320K / godina
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Field Medical Director, Neurometabolic - USD 250K–270K / godina
- Na daljinu
- Staff
- Zdravstvo
Izvornik: Director, Duvyzat HCP Marketing- USD 220K–250K / godina
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Chief of Staff- USD 270K–295K / godina
- Uprava (C-level)
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: IT Business Partner, G&A- USD 190K–225K / godina
- Senior
- IT podrška i administracija
Izvornik: Manager, Quality Assurance- USD 140K–160K / godina
- Na lokaciji
- Staff
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Director, Medical, Legal, & Regulatory (MLR) Operations- USD 210K–225K / godina
- Staff
- Financije i pravo
Izvornik: Senior Medical Science Liaison (MSL), Northeast- USD 225K–245K / godina
- Senior
- Zdravstvo
Izvornik: Thought Leader Liaison- USD 220K–250K / godina
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 138, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 13:17 UTC, tijelo 314607 bajtova.