Agent
12 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuMeksikoArgentinaFilipini
Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 17 % od 12 radnih mjesta
Marketing i komunikacije36%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja21%
Financije i pravo14%
Prodaja7%
Podaci i strojno učenje7%
Customer success i korisnička podrška7%
Razvoj softvera (općenito)7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (12)
14poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
14%IT (2)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
86%s plaćom
Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 71 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu14 · 100%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)4 · 29%
Junior1 · 7%
Područje
Marketing i komunikacije5 · 36%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 21%
Financije i pravo2 · 14%
Razvoj softvera (općenito)1 · 7%
Prodaja1 · 7%
Customer success i korisnička podrška1 · 7%
Podaci i strojno učenje1 · 7%
Države
Meksiko5
Argentina5
Filipini3
Brazil3
Kolumbija3
Gvatemala1
Salvador1
Paragvaj1
Gradovi
Cebu City1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
Na daljinuMarketing i komunikacije
Izvornik: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
USD 2.000–2.500 / mjesecNa daljinuObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Financijski Controller
prije 5 danaIzvornik: Financial Controller
USD 2.000–2.500Na daljinuSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Financijski Controller
prije 5 danaIzvornik: Financial Controller
USD 2.000–2.500Na daljinuSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Jr specijalist/ica za kupnju plaćenih medija
prije 5 danaIzvornik: Jr Paid Media Buyer
USD 1.000–1.300 / mjesecNa daljinuJuniorMarketing i komunikacije
Social Media & Community Manager
prije 5 danaIzvornik: Social Media & Community Manager
USD 2.000–3.000 / mjesecNa daljinuMarketing i komunikacije
Analitičar/ka e-commerce marketinga
prije 9 danaIzvornik: E-commerce Marketing Analyst
USD 1.100–2.000Na daljinuMarketing i komunikacije
Analitičar/ka e-commerce marketinga
prije 10 danaIzvornik: E-commerce Marketing Analyst
USD 1.100–2.000Na daljinuMarketing i komunikacije
Programer/ka + AI podrška
prije 11 danaIzvornik: Developer + AI Support
Na daljinuRazvoj softvera (općenito)JavaScriptTypeScript
Procjenitelj/ica troškova za stambene objekte (New York / Long Island / Northeast projects)
prije 12 danaIzvornik: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
USD 1.500–2.500 / mjesecNa daljinuObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Prodajni asistent/ica CPG
prije 15 danaIzvornik: CPG Sales Assistant
USD 1.500–2.000 / mjesecNa daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja
Koordinator/ica korisničke podrške i usluga (HVAC)
prije 19 danaIzvornik: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
USD 1.400–1.600 / mjesecNa daljinuCustomer success i korisnička podrška
Procjenitelj/ica za komercijalno zidarstvo
prije 23 danaIzvornik: Commercial Masonry Estimator
USD 1.500–2.500 / mjesecNa daljinuSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski
Product Data Analyst (akademsko obrazovanje)
prije 24 danaIzvornik: Product Data Analyst (Academic Background)
USD 3.500–4.500 / mjesecNa daljinuPodaci i strojno učenjePythonSQL
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 289, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:09 UTC, tijelo 218052 bajtova.