RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski

← natrag

Agent

12 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuMeksikoArgentinaFilipini

Nekretnine, graditeljstvo i proptechNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 17 % od 12 radnih mjesta

Marketing i komunikacije36%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja21%
Financije i pravo14%
Prodaja7%
Podaci i strojno učenje7%
Customer success i korisnička podrška7%
Razvoj softvera (općenito)7%
14poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
12različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-19)
19otvoreno na stranici, bilo koje starosti
12medijalna starost, dani
14%IT (2)
0%u Europi (0)
100%na daljinu
86%s plaćom

Pokazatelj veličine: 19 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 71 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Mjesto rada

Na daljinu14 · 100%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)4 · 29%
Junior1 · 7%

Područje

Marketing i komunikacije5 · 36%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja3 · 21%
Financije i pravo2 · 14%
Razvoj softvera (općenito)1 · 7%
Prodaja1 · 7%
Customer success i korisnička podrška1 · 7%
Podaci i strojno učenje1 · 7%

Države

Meksiko5
Argentina5
Filipini3
Brazil3
Kolumbija3
Gvatemala1
Salvador1
Paragvaj1

Gradovi

Cebu City1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Philippinesizvornik ↗
Na daljinuMarketing i komunikacije
Izvornik: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaizvornik ↗
USD 2.000–2.500 / mjesecNa daljinuObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Financial Controller
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Philippinesizvornik ↗
USD 2.000–2.500Na daljinuSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Financial Controller
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Argentinaizvornik ↗
USD 2.000–2.500Na daljinuSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Jr Paid Media Buyer
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Argentinaizvornik ↗
USD 1.000–1.300 / mjesecNa daljinuJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Social Media & Community Manager
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mexico | Colombia | Argentinaizvornik ↗
USD 2.000–3.000 / mjesecNa daljinuMarketing i komunikacije
Izvornik: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Brazil | Paraguayizvornik ↗
USD 1.100–2.000Na daljinuMarketing i komunikacije
Izvornik: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Philippines (Cebu)izvornik ↗
USD 1.100–2.000Na daljinuMarketing i komunikacije
Izvornik: Developer + AI Support
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Argentinaizvornik ↗
Na daljinuRazvoj softvera (općenito)JavaScriptTypeScript
Izvornik: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Latin Americaizvornik ↗
USD 1.500–2.500 / mjesecNa daljinuObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: CPG Sales Assistant
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mexicoizvornik ↗
USD 1.500–2.000 / mjesecNa daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja
Izvornik: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Colombiaizvornik ↗
USD 1.400–1.600 / mjesecNa daljinuCustomer success i korisnička podrška
Izvornik: Commercial Masonry Estimator
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mexicoizvornik ↗
USD 1.500–2.500 / mjesecNa daljinuSrednja razina (Mid)Obrti, graditeljstvo i proizvodnjapotreban jezik: španjolski
Izvornik: Product Data Analyst (Academic Background)
Agent·Nekretnine, graditeljstvo i proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaizvornik ↗
USD 3.500–4.500 / mjesecNa daljinuPodaci i strojno učenjePythonSQL

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 289, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 19:09 UTC, tijelo 218052 bajtova.