Allica Bank
19 otvorenih radnih mjesta25 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoIndijaŠvedska
Bankarstvo, osiguranje i financijeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 21 % od 19 radnih mjesta
Prodaja30%
Strategija, savjetovanje i analiza20%
Financije i pravo15%
Podaci i strojno učenje5%
Full-stack razvoj5%
DevOps / SRE / platforma / cloud5%
Operacije i administracija5%
Customer success i korisnička podrška5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (19)
20poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
19medijalna starost, dani
20%IT (4)
85%u Europi (17)
25%na daljinu
10%s plaćom
Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 335 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno14 · 70%
Na daljinu5 · 25%
Na lokaciji1 · 5%
Razina iskustva
Senior7 · 35%
Staff2 · 10%
Područje
Prodaja6 · 30%
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 20%
Financije i pravo3 · 15%
Customer success i korisnička podrška1 · 5%
Full-stack razvoj1 · 5%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 5%
Operacije i administracija1 · 5%
Razvoj softvera (općenito)1 · 5%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo16
Indija3
Švedska1
Gradovi
London8
Milton Keynes4
Delhi3
Birmingham1
Edinburgh1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Analyst, Lending Models- Hibridno
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Senior Analyst, Lending Models- Hibridno
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Customer Service Advisor- GBP 25K–27K / godina
- Na lokaciji
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: Business Development Director - Bridging Izvornik: Business Development Manager - Bridging Finance - Midlands Izvornik: Product Analyst- Hibridno
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Staff Full Stack Engineer- Hibridno
- Staff
- Full-stack razvoj
Izvornik: Lead Platform Engineer - Sweden- Hibridno
- Senior
- DevOps / SRE / platforma / cloud
Izvornik: Underwriter - Commercial Mortgages - 12 Month FTC- Hibridno
- Financije i pravo
Izvornik: Underwriter - Commercial Mortgages- Hibridno
- Financije i pravo
Izvornik: New Business Administrator - GBP 25K–27K / godina
- Hibridno
- Operacije i administracija
Izvornik: Broker Business Development Executive Izvornik: Regional Lead - Cashflow Finance - Na daljinu
- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Senior IAM Engineer- Hibridno
- Senior
- Razvoj softvera (općenito)
Izvornik: Supplier Co-Ordinator Analyst- Hibridno
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Business Development Executive (Onboarding) Izvornik: Senior Business Development Manager- Na daljinu
- samo UK
- Senior
- Prodaja
Izvornik: Senior Data Engineer- Hibridno
- Senior
- Podaci i strojno učenje
- Python
- SQL
Izvornik: Broker Relationship Manager- Na daljinu
- samo UK
- Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Invoice Finance Business Development Manager Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 311, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 21:05 UTC, tijelo 417571 bajtova.