Growe Talents
13 otvorenih radnih mjesta62 % na daljinuPoljskaČile
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 8 % od 13 radnih mjesta
Marketing i komunikacije31%
Proizvod i dizajn23%
Financije i pravo15%
Uprava i rukovoditelji15%
Prodaja8%
Backend razvoj8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
13poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
24otvoreno na stranici, bilo koje starosti
29medijalna starost, dani
8%IT (1)
62%u Europi (8)
62%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 24 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 159 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 62%
Mjesto rada nije navedeno5 · 38%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)5 · 38%
Junior3 · 23%
Senior2 · 15%
Područje
Marketing i komunikacije4 · 31%
Proizvod i dizajn3 · 23%
Uprava i rukovoditelji2 · 15%
Financije i pravo2 · 15%
Prodaja1 · 8%
Backend razvoj1 · 8%
Države
Poljska2
Čile1
Gradovi
Warsaw2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Casino Manager (Sportsbook Experience)Na daljinuUprava i rukovoditelji Izvornik: Payment operation managerSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: VIP Account Manager Izvornik: Finance SpecialistNa daljinuJuniorFinancije i pravo Izvornik: .NET Backend EngineerSeniorBackend razvojC#SQL
Izvornik: Product managerNa daljinuProizvod i dizajn Izvornik: UI/UX Designer (IGaming)Na daljinuSrednja razina (Mid)Proizvod i dizajn Izvornik: Product Manager (IGaming)Na daljinuSrednja razina (Mid)Proizvod i dizajn Izvornik: Social Media & Influencer SpecialistSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Brand ManagerNa daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije Izvornik: Affiliate ManagerNa daljinuJuniorMarketing i komunikacije Izvornik: Risk CRM AnalystJuniorFinancije i pravo
Izvornik: Marketing\Product AnalystSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 52, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 04:10 UTC, tijelo 145394 bajtova.