Arco Educação
11 otvorenih radnih mjestaBrazil
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 11 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza36%
Financije i pravo27%
Operacije i administracija18%
Ostalo18%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (11)
11poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
11različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-29)
49otvoreno na stranici, bilo koje starosti
129medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 49 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1094 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno11 · 100%
Razina iskustva
Senior5 · 45%
Srednja razina (Mid)2 · 18%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza4 · 36%
Financije i pravo3 · 27%
Operacije i administracija2 · 18%
Države
Brazil11
Gradovi
São Paulo6
Fortaleza2
Curitiba1
Ribeirão Preto1
Rio de Janeiro1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Analista de Gestão do Conhecimento e Treinamento Sênior (Operações) - Senior
- Operacije i administracija
- PT
Izvornik: Auxiliar de Logística I Izvornik: Especialista de Branding Izvornik: Analista de Crédito Sênior- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
- PT
Izvornik: Consultor(a) Pedagógico(a) | Bilíngue - Rio de Janeiro- Strategija, savjetovanje i analiza
- PT
Izvornik: Analista de Tesouraria e Processos Financeiros - Pleno- Srednja razina (Mid)
- Strategija, savjetovanje i analiza
- PT
Izvornik: Coordenador(a) de Atendimento Financeiro Izvornik: Analista de Atendimento Financeiro Sênior- Senior
- Financije i pravo
- PT
Izvornik: Analista de Planejamento e Performance - Pleno- Srednja razina (Mid)
- Operacije i administracija
- PT
Izvornik: Analista de Projetos Financeiro Sênior- Senior
- Financije i pravo
- PT
Izvornik: Analista de Projetos Sênior- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
- PT
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 30, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-26 23:17 UTC, tijelo 463801 bajtova.