Lawhive
5 otvorenih radnih mjesta14 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno Kraljevstvo
Umjetna inteligencija i podaciTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 0 % od 5 radnih mjesta
Strategija, savjetovanje i analiza43%
Financije i pravo29%
Proizvod i dizajn14%
Ostalo14%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (5)
7poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
5različita radna mjesta (svako s 1.4 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
8otvoreno na stranici, bilo koje starosti
9medijalna starost, dani
0%IT (0)
14%u Europi (1)
14%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 8 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 408 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno5 · 71%
Na daljinu1 · 14%
Na lokaciji1 · 14%
Razina iskustva
Senior5 · 71%
Područje
Strategija, savjetovanje i analiza3 · 43%
Financije i pravo2 · 29%
Proizvod i dizajn1 · 14%
Države
Sjedinjene Američke Države6
Ujedinjeno Kraljevstvo1
Gradovi
New York City3
Austin3
London1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Senior Product Designer- GBP 80K–110K / godina
- Hibridno
- Senior
- Proizvod i dizajn
Izvornik: FP&A Lead- USD 150K–200K / godina
- Hibridno
- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / godina
- Hibridno
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / godina
- Hibridno
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / godina
- Na daljinu
- samo SAD
- Senior
- Strategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Law Librarian- USD 120K–150K / godina
- Hibridno
Izvornik: Immigration Attorney- USD 150K–175K / godina
- Na lokaciji
- Financije i pravo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 25, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 11:07 UTC, tijelo 106009 bajtova.