LemFi
16 otvorenih radnih mjesta47 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoNigerijaIrska
Fintech i plaćanjaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta
Marketing i komunikacije41%
Financije i pravo24%
Operacije i administracija18%
Razvoj softvera (općenito)12%
Uprava i rukovoditelji6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (16)
17poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
8medijalna starost, dani
12%IT (2)
71%u Europi (12)
47%na daljinu
18%s plaćom
Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 95 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno9 · 53%
Na daljinu8 · 47%
Razina iskustva
Senior11 · 65%
Junior1 · 6%
Područje
Marketing i komunikacije7 · 41%
Financije i pravo4 · 24%
Operacije i administracija3 · 18%
Razvoj softvera (općenito)2 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 6%
Države
Ujedinjeno Kraljevstvo10
Nigerija3
Irska2
Kanada1
Francuska1
Italija1
Sjedinjene Američke Države1
Gradovi
London8
Dublin2
Poslovi u posljednjih 30 dana
AML analitičar/ka operacija - prijevare
prije 2 danaIzvornik: AML Operations Analyst - Fraud
Na daljinuJuniorOperacije i administracija
CDD analitičar/ka operacija
prije 2 danaIzvornik: CDD Operations Analyst
Na daljinuOperacije i administracija
AML analitičar/ka operacija
prije 2 danaIzvornik: AML Operations Analyst
Na daljinuOperacije i administracija
Senior CRM referent/ica
prije 2 danaIzvornik: Senior CRM Executive
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Senior voditelj/ica performance marketinga
prije 3 danaIzvornik: Senior Performance Marketing Manager
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Senior Growth Manager - Pakistan
prije 5 danaIzvornik: Senior Growth Manager - Pakistan
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Senior tehnički računovođa
prije 5 danaIzvornik: Senior Technical Accountant
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
prije 7 danaIzvornik: Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Controller za europski entitet
prije 8 danaIzvornik: European Entity Controller
EUR 100K–120K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Senior Growth Manager - France to Morocco
prije 8 danaIzvornik: Senior Growth Manager - France to Morocco
EUR 65K–75K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Senior Growth voditelj/ica - UK to Kenya
prije 10 danaIzvornik: Senior Growth Manager - UK to Kenya
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Senior Software Engineer - Credit
prije 18 danaIzvornik: Senior Software Engineer - Credit
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)GolangJava
Senior voditelj/ica Growtha - Italy to Nigeria
prije 21 danIzvornik: Senior Growth Manager - Italy to Nigeria
EUR 55K–62K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Senior Software Engineer - Foundations
prije 24 danaIzvornik: Senior Software Engineer - Foundations
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)
Senior Growth Manager - LATAM
prije 28 danaIzvornik: Senior Growth Manager - LATAM
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: španjolski
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 255, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 06:39 UTC, tijelo 259626 bajtova.