RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← natrag

LemFi

16 otvorenih radnih mjesta47 % na daljinuUjedinjeno KraljevstvoNigerijaIrska

Fintech i plaćanjaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 12 % od 16 radnih mjesta

Marketing i komunikacije41%
Financije i pravo24%
Operacije i administracija18%
Razvoj softvera (općenito)12%
Uprava i rukovoditelji6%
17poslovi, posljednjih 30 dana
7novo, posljednjih 7 dana
16različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
20otvoreno na stranici, bilo koje starosti
8medijalna starost, dani
12%IT (2)
71%u Europi (12)
47%na daljinu
18%s plaćom

Pokazatelj veličine: 20 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 95 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
092
1015

Mjesto rada

Hibridno9 · 53%
Na daljinu8 · 47%

Razina iskustva

Senior11 · 65%
Junior1 · 6%

Područje

Marketing i komunikacije7 · 41%
Financije i pravo4 · 24%
Operacije i administracija3 · 18%
Razvoj softvera (općenito)2 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 6%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo10
Nigerija3
Irska2
Kanada1
Francuska1
Italija1
Sjedinjene Američke Države1

Gradovi

London8
Dublin2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: AML Operations Analyst - Fraud
LemFi·Fintech i plaćanja·Nigeriaizvornik ↗
Na daljinuJuniorOperacije i administracija
Izvornik: CDD Operations Analyst
LemFi·Fintech i plaćanja·Nigeriaizvornik ↗
Na daljinuOperacije i administracija
Izvornik: AML Operations Analyst
LemFi·Fintech i plaćanja·Nigeriaizvornik ↗
Na daljinuOperacije i administracija
Izvornik: Senior CRM Executive
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoSeniorUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Performance Marketing Manager
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Growth Manager - Pakistan
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Technical Accountant
LemFi·Fintech i plaćanja·London | Dublinizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
LemFi·Fintech i plaćanja·Canadaizvornik ↗
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije

Voditelj/ica FP&A

prije 8 dana
Izvornik: FP&A Manager
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: European Entity Controller
LemFi·Fintech i plaćanja·Dublinizvornik ↗
EUR 100K–120K / godinaHibridnoFinancije i pravo
Izvornik: UK Entity Controller
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Senior Growth Manager - France to Morocco
LemFi·Fintech i plaćanja·France | European Union | United Kingdomizvornik ↗
EUR 65K–75K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Growth Manager - UK to Kenya
LemFi·Fintech i plaćanja·United Kingdomizvornik ↗
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Software Engineer - Credit
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)GolangJava
Izvornik: Senior Growth Manager - Italy to Nigeria
LemFi·Fintech i plaćanja·Italyizvornik ↗
EUR 55K–62K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Senior Software Engineer - Foundations
LemFi·Fintech i plaćanja·Londonizvornik ↗
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)
Izvornik: Senior Growth Manager - LATAM
LemFi·Fintech i plaćanja·United Statesizvornik ↗
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: španjolski

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 255, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 06:39 UTC, tijelo 259626 bajtova.