RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 1 min
Hrvatski
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← natrag

Netwealth

21 otvoreno radno mjestoAustralija

Poslovni softver (SaaS)Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 19 % od 21 radnih mjesta

Financije i pravo33%
Razvoj softvera (općenito)19%
Proizvod i dizajn14%
Uprava i rukovoditelji14%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Ostalo5%
21poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
33otvoreno na stranici, bilo koje starosti
18medijalna starost, dani
19%IT (4)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 33 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 146 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
061
070
085
098
1018

Mjesto rada

Hibridno21 · 100%

Razina iskustva

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Uprava (C-level)3 · 14%

Područje

Financije i pravo7 · 33%
Razvoj softvera (općenito)4 · 19%
Uprava i rukovoditelji3 · 14%
Proizvod i dizajn3 · 14%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%

Države

Australija21

Gradovi

Melbourne20
Sydney2
Adelaide1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: General Manager - Customer Operations Risk
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoUprava (C-level)Financije i pravo
Izvornik: General Manager - Regulatory Engagement and Dispute Resolution
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Office | Sydney Officeizvornik ↗
HibridnoUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Deputy Chief Risk Officer
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Office | Sydney Officeizvornik ↗
HibridnoUprava (C-level)Financije i pravo
Izvornik: Manager - Financial Crime Operations
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Early Resolution Officer
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
Hibridno
Izvornik: Engineering Manager - Fraud
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Izvornik: Investor Services Officer - Fee Maintenance
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Investor Services Officer - Claims & Estates
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Manager - Private Wealth Support
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoStaffFinancije i pravo

Software Engineer

prije 12 dana
Izvornik: Software Engineer
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoRazvoj softvera (općenito)C#SQL
Izvornik: Senior Manager, Enterprise Risk and Compliance
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Senior Software Engineer
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)C#SQL
Izvornik: Digital Senior Product Manager
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn

Product Manager, AI

prije 18 dana
Izvornik: Product Manager, AI
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoProizvod i dizajn
Izvornik: Senior Engineer - FLUX
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)TypeScript
Izvornik: Manager – Customer Solutions
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Adelaide Officeizvornik ↗
HibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Senior Investment Analyst
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Technology Governance Manager
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoUprava i rukovoditelji
Izvornik: Financial Senior Product Manager
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Izvornik: Senior Analyst - Distribution Governance
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Analyst - Distribution Governance
Netwealth·Poslovni softver (SaaS)·Melbourne Officeizvornik ↗
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 188, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 09:06 UTC, tijelo 540875 bajtova.