Netwealth
21 otvoreno radno mjestoAustralija
Poslovni softver (SaaS)Tvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 19 % od 21 radnih mjesta
Financije i pravo33%
Razvoj softvera (općenito)19%
Proizvod i dizajn14%
Uprava i rukovoditelji14%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
21poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
33otvoreno na stranici, bilo koje starosti
18medijalna starost, dani
19%IT (4)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 33 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 146 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno21 · 100%
Razina iskustva
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Uprava (C-level)3 · 14%
Područje
Financije i pravo7 · 33%
Razvoj softvera (općenito)4 · 19%
Uprava i rukovoditelji3 · 14%
Proizvod i dizajn3 · 14%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 10%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja1 · 5%
Države
Australija21
Gradovi
Melbourne20
Sydney2
Adelaide1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: General Manager - Customer Operations Risk
HibridnoUprava (C-level)Financije i pravo
Izvornik: General Manager - Regulatory Engagement and Dispute Resolution
HibridnoUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Zamjenik/ica glavnog direktora za rizike
prije 3 danaIzvornik: Deputy Chief Risk Officer
HibridnoUprava (C-level)Financije i pravo
Voditelj/ica - operacije financijskog kriminala
prije 4 danaIzvornik: Manager - Financial Crime Operations
HibridnoStaffFinancije i pravo
Engineering Manager - prevare
prije 8 danaIzvornik: Engineering Manager - Fraud
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Izvornik: Investor Services Officer - Fee Maintenance
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Investor Services Officer - Claims & Estates
HibridnoFinancije i pravo
Voditelj/ica - podrška za private wealth
prije 11 danaIzvornik: Manager - Private Wealth Support
HibridnoStaffFinancije i pravo
Izvornik: Senior Manager, Enterprise Risk and Compliance
HibridnoStaffFinancije i pravo
Senior Software Engineer
prije 12 danaIzvornik: Senior Software Engineer
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)C#SQL
Digitalni Senior Product Manager
prije 17 danaIzvornik: Digital Senior Product Manager
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior inženjer/ka - FLUX
prije 18 danaIzvornik: Senior Engineer - FLUX
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)TypeScript
Voditelj/ica – rješenja za korisnike
prije 18 danaIzvornik: Manager – Customer Solutions
HibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Senior analitičar/ka ulaganja
prije 18 danaIzvornik: Senior Investment Analyst
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Voditelj/ica upravljanja tehnologijom
prije 19 danaIzvornik: Technology Governance Manager
HibridnoUprava i rukovoditelji
Financijski Senior Product Manager
prije 25 danaIzvornik: Financial Senior Product Manager
HibridnoSeniorProizvod i dizajn
Senior analitičar/ka - upravljanje distribucijom
prije 25 danaIzvornik: Senior Analyst - Distribution Governance
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Analitičar/ka - upravljanje distribucijom
prije 25 danaIzvornik: Analyst - Distribution Governance
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 188, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 09:06 UTC, tijelo 540875 bajtova.