Nubank
47 otvorenih radnih mjesta2 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveBrazilMeksiko
Bankarstvo, osiguranje i financijeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 40 % od 47 radnih mjesta
Razvoj softvera (općenito)19%
Financije i pravo15%
Informacijska sigurnost13%
Strategija, savjetovanje i analiza13%
Marketing i komunikacije11%
Podaci i strojno učenje4%
Operacije i administracija4%
Ostalo4%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (47)
47poslovi, posljednjih 30 dana
20novo, posljednjih 7 dana
47različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
10objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
97otvoreno na stranici, bilo koje starosti
31medijalna starost, dani
40%IT (19)
0%u Europi (0)
2%na daljinu
4%s plaćom
Pokazatelj veličine: 97 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 96 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno41 · 87%
Na lokaciji5 · 11%
Na daljinu1 · 2%
Razina iskustva
Senior19 · 40%
Staff12 · 26%
Uprava (C-level)3 · 6%
Junior1 · 2%
Srednja razina (Mid)1 · 2%
Područje
Razvoj softvera (općenito)9 · 19%
Financije i pravo7 · 15%
Strategija, savjetovanje i analiza6 · 13%
Informacijska sigurnost6 · 13%
Marketing i komunikacije5 · 11%
Operacije i administracija2 · 4%
Uprava i rukovoditelji2 · 4%
Znanost i istraživanje2 · 4%
Države
Sjedinjene Američke Države20
Brazil19
Meksiko5
Kolumbija5
Kanada2
Gradovi
São Paulo19
Palo Alto13
Miami12
Mexico City5
Bogotá5
Belo Horizonte3
Campinas3
Rio de Janeiro3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Senior Business Analyst
prije 12 hIzvornik: Senior Business Analyst
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Staff Product Operations
prije 19 hIzvornik: Staff Product Operations
HibridnoStaffOperacije i administracija
Izvornik: Customer Excellence Senior Analyst - Bogotá (Portuguese Speaker)
Na lokacijiSeniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: portugalskipotreban jezik: španjolski
FP&A Sr ekspert/ica - nove geografije
prije 1 danIzvornik: FP&A Sr Expert - New Geographies
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Chief of Staff za CLO
prije 1 danIzvornik: Chief of Staff to the CLO
HibridnoUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Legal Senior Manager, M&A and Strategic Contracts
HibridnoStaffFinancije i pravopotreban jezik: španjolski
Lead Software Engineer
prije 1 danIzvornik: Lead Software Engineer
USD 230K–276K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)
Senior Security Engineer - GRC (PCI)
prije 1 danIzvornik: Senior Security Engineer - GRC (PCI)
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Lead Security Engineer - GRC
prije 1 danIzvornik: Lead Security Engineer - GRC
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Izvornik: Global Software Asset Management Lead
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)
Sr specijalist/ica za komunikacije
prije 2 danaIzvornik: Communications Sr Specialist
Na lokacijiSeniorMarketing i komunikacijepotreban jezik: španjolski
HR poslovni partner/ica, Senior voditelj/ica
prije 2 danaIzvornik: HR Business Partner, Senior Manager
HibridnoStaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: poljskipotreban jezik: portugalskipotreban jezik: španjolski
Staff Security Engineer (IAM)
prije 2 danaIzvornik: Staff Security Engineer (IAM)
HibridnoStaffInformacijska sigurnost
Izvornik: Consumer Compliance Lead - Product Advisory & Testing
HibridnoSeniorFinancije i pravo
Specijalist/ica za influence marketing
prije 3 danaIzvornik: Influence Marketing Specialist
HibridnoMarketing i komunikacije
Staff Software Engineer (Marketing Platforms)
prije 4 danaIzvornik: Staff Software Engineer (Marketing Platforms)
USD 230,4K–288K / godinaHibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Nu AI Core ljetna istraživačka praksa (PhD)
prije 4 danaIzvornik: Nu AI Core Summer PhD Research Internship
Na daljinuJuniorZnanost i istraživanje
Izvornik: Controllership Specialist - Global Product Accounting
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Compliance Specialist - Prudential Regulation
HibridnoSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Staff Software Engineer - BI Intelligence
prije 7 danaIzvornik: Staff Software Engineer - BI Intelligence
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Senior Machine Learning Engineer
prije 7 danaIzvornik: Senior Machine Learning Engineer
HibridnoSeniorPodaci i strojno učenjePythonSQL
Izvornik: Customer Excellence Analyst- Exclusive for people with disabilities
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Senior Staff Business Analyst
prije 7 danaIzvornik: Senior Staff Business Analyst
HibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Fixed Income Operations Specialist
HibridnoOperacije i administracija
Senior voditelj/ica marketinga proizvoda
prije 9 danaIzvornik: Senior Product Marketing Manager
HibridnoSeniorMarketing i komunikacije
Chief of Staff, kreditne kartice
prije 9 danaIzvornik: Chief of Staff, Credit Card
HibridnoUprava (C-level)Financije i pravo
Specijalist/ica za upravljanje IT rizicima
prije 10 danaIzvornik: IT Risk Management Specialist
HibridnoIT podrška i administracija
Staff Business Analyst
prije 14 danaIzvornik: Staff Business Analyst
HibridnoStrategija, savjetovanje i analiza
Senior Security Engineer (AI sigurnost)
prije 15 danaIzvornik: Senior Security Engineer (AI Security)
HibridnoSeniorInformacijska sigurnostBashGolangPython
Senior inženjer/ka sustava (Kafka)
prije 16 danaIzvornik: Senior Systems Engineer (Kafka)
HibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / cloud
Global Head of Sanctions
prije 17 danaIzvornik: Global Head of Sanctions
HibridnoStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Customer Excellence Senior Analyst - Bogotá (Italian Speaker)
Na lokacijiSeniorStrategija, savjetovanje i analizapotreban jezik: talijanskipotreban jezik: španjolski
Specijalist/ica za upravljanje rizicima poduzeća
prije 18 danaIzvornik: Enterprise Risk Management Specialist
HibridnoFinancije i pravo
Izvornik: Senior Staff TPM - Core Infrastructure & Platform Evolution
HibridnoSenior
Senior Software Engineer (Cloud Network)
prije 22 danaIzvornik: Senior Software Engineer (Cloud Network)
HibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)C#GolangJava
Product Marketing Manager
prije 22 danaIzvornik: Product Marketing Manager
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Izvornik: Engineering Director, AI Developer Experience (AIDE)
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)
Global Head of Brand & Creative
prije 23 danaIzvornik: Global Head of Brand & Creative
HibridnoStaffMarketing i komunikacije
Lead Security Engineer - upravljanje ranjivostima
prije 23 danaIzvornik: Lead Security Engineer - Vulnerability Management
HibridnoSeniorInformacijska sigurnost
Stručnjak/inja za controlling - Record to Report
prije 28 danaIzvornik: Controllership Expert - Record to Report
Hibridno
Analitika podataka - regulatorna rješenja
prije 28 danaIzvornik: Data Analytics - Regulatory Solutions
Na lokacijiPodaci i strojno učenjePythonSQLScala
Senior Staff Software Engineer - Money Boxes
prije 29 danaIzvornik: Senior Staff Software Engineer - Money Boxes
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)Ruby
Senior Staff Software Engineer - doznake
prije 29 danaIzvornik: Senior Staff Software Engineer - Remittance
HibridnoStaffRazvoj softvera (općenito)Ruby
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 397, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 08:34 UTC, tijelo 1480671 bajtova.