Oyster
9 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuPortugalŠpanjolskaPoljska
Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Financije i pravo30%
Marketing i komunikacije20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje20%
Proizvod i dizajn10%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Uprava i rukovoditelji10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-08)
23otvoreno na stranici, bilo koje starosti
35medijalna starost, dani
0%IT (0)
90%u Europi (9)
100%na daljinu
50%s plaćom
Pokazatelj veličine: 23 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 407 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu10 · 100%
Razina iskustva
Senior7 · 70%
Srednja razina (Mid)1 · 10%
Staff1 · 10%
Područje
Financije i pravo3 · 30%
Marketing i komunikacije2 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 20%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 10%
Proizvod i dizajn1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%
Države
Portugal9
Španjolska8
Poljska6
Južnoafrička Republika5
Rumunjska5
Kanada4
Mađarska4
Brazil3
Gradovi
Toronto1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Lead Partner Marketing Manager
prije 1 danEUR 54K–100K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Service Delivery Automation Analyst
prije 3 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Senior Integrated Campaign Manager
prije 7 danaCAD 85K–105K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Senior Global Benefits Specialist
prije 11 danaPLN 170K–220K / godinaNa daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Accounts Payable Analyst
prije 15 danaNa daljinuFinancije i pravo
Senior Accountant (LATAM)
prije 15 danaMXN 640K–750K / godinaNa daljinuSeniorFinancije i pravo
Senior Accountant (EMEA)
prije 15 danaNa daljinuSeniorFinancije i pravo
Lead Product Manager
prije 17 danaNa daljinuSeniorProizvod i dizajn
RON 225K–280K / godinaNa daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Senior Director, Product (Employer of Record)
prije 21 danNa daljinuStaffUprava i rukovoditelji
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-23 22:08 UTC, tijelo 577381 bajtova.