RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 4 min
Hrvatski
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← natrag

Oyster

9 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuPortugalŠpanjolskaPoljska

Djelatnost nepoznataNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta

Financije i pravo30%
Marketing i komunikacije20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje20%
Proizvod i dizajn10%
Strategija, savjetovanje i analiza10%
Uprava i rukovoditelji10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-08)
23otvoreno na stranici, bilo koje starosti
35medijalna starost, dani
0%IT (0)
90%u Europi (9)
100%na daljinu
50%s plaćom

Pokazatelj veličine: 23 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 407 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Mjesto rada

Na daljinu10 · 100%

Razina iskustva

Senior7 · 70%
Srednja razina (Mid)1 · 10%
Staff1 · 10%

Područje

Financije i pravo3 · 30%
Marketing i komunikacije2 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 20%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 10%
Proizvod i dizajn1 · 10%
Uprava i rukovoditelji1 · 10%

Države

Portugal9
Španjolska8
Poljska6
Južnoafrička Republika5
Rumunjska5
Kanada4
Mađarska4
Brazil3

Gradovi

Toronto1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaizvornik ↗
EUR 54K–100K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Strategija, savjetovanje i analiza
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaizvornik ↗
CAD 85K–105K / godinaNa daljinuSeniorMarketing i komunikacije
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaizvornik ↗
PLN 170K–220K / godinaNa daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaizvornik ↗
Na daljinuFinancije i pravo
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaizvornik ↗
MXN 640K–750K / godinaNa daljinuSeniorFinancije i pravo
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaizvornik ↗
Na daljinuSeniorFinancije i pravo
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandizvornik ↗
Na daljinuSeniorProizvod i dizajn
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaizvornik ↗
RON 225K–280K / godinaNa daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainizvornik ↗
Na daljinuStaffUprava i rukovoditelji

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 22, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 200 (new_body) u 2026-10-23 22:08 UTC, tijelo 577381 bajtova.