pplwise
13 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuNjemačkaDanskaFinska
Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta
Operacije i administracija27%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje20%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja13%
Marketing i komunikacije7%
Ostalo13%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (13)
15poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
4medijalna starost, dani
0%IT (0)
93%u Europi (14)
20%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 431 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno5 · 33%
Mjesto rada nije navedeno4 · 27%
Na lokaciji3 · 20%
Na daljinu3 · 20%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)4 · 27%
Senior3 · 20%
Uprava (C-level)1 · 7%
Područje
Operacije i administracija4 · 27%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje3 · 20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 13%
Marketing i komunikacije1 · 7%
Države
Njemačka13
Danska1
Finska1
Norveška1
Švedska1
Kanada1
Gradovi
Munich12
Berlin1
Copenhagen1
Helsinki1
Oslo1
Stockholm1
Montréal1
Ottawa1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Hardwareentwickler - Elektronik
prije 1 danIzvornik: Hardwareentwickler - Elektronik
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Elektronik-Ingenieur
prije 1 danIzvornik: Elektronik-Ingenieur
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Hardwareingenieur - Elektronik
prije 1 danIzvornik: Hardwareingenieur - Elektronik
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Inženjer/ka hardvera - elektronika
prije 1 danIzvornik: Hardware Engineer - Electronics
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Inženjer/ka elektrotehnike
prije 1 danIzvornik: Electrical Engineer
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica opskrbnog lanca
prije 3 danaIzvornik: Supply Chain Manager
HibridnoOperacije i administracija
Voditelj lanca opskrbe (m/w/d)
prije 3 danaIzvornik: Supply Chain Manager (m/w/d)
Operacije i administracijaDE
Specijalist/ica tehničke nabave
prije 3 danaIzvornik: Technical Procurement Specialist
Srednja razina (Mid)Operacije i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Tehnički nabavljač/ica
prije 3 danaIzvornik: Technical Buyer
Srednja razina (Mid)Operacije i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Operativer Einkäufer - Robotics
prije 3 danaIzvornik: Operativer Einkäufer - Robotics
Srednja razina (Mid)potreban jezik: njemačkiDE
Technischer Einkäufer (m/w/d)
prije 3 danaIzvornik: Technischer Einkäufer (m/w/d)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)potreban jezik: njemačkiDE
Senior Talent partner/ica - Space-Tech scale-up
prije 4 danaIzvornik: Senior Talent Partner - Space-Tech scale-up
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: njemački
Senior partner/ica za talente - Nordics
prije 4 danaIzvornik: Senior Talent Partner - Nordics
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Senior Talent Partner
prije 4 danaIzvornik: Senior Talent Partner
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: General Manager (m/w/d) - Fitness & Lifestyle Brand
Na lokacijiUprava (C-level)Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemačkiDE
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 207, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 20:46 UTC, tijelo 234946 bajtova.