RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski

← natrag

pplwise

13 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuNjemačkaDanskaFinska

Savjetovanje, agencije i poslovne uslugeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 13 radnih mjesta

Operacije i administracija27%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje20%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja13%
Marketing i komunikacije7%
Ostalo13%
15poslovi, posljednjih 30 dana
14novo, posljednjih 7 dana
13različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
6objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-21)
22otvoreno na stranici, bilo koje starosti
4medijalna starost, dani
0%IT (0)
93%u Europi (14)
20%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 22 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 431 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
052
060
072
080
091
1015

Mjesto rada

Hibridno5 · 33%
Mjesto rada nije navedeno4 · 27%
Na lokaciji3 · 20%
Na daljinu3 · 20%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)4 · 27%
Senior3 · 20%
Uprava (C-level)1 · 7%

Područje

Operacije i administracija4 · 27%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika3 · 20%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje3 · 20%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja2 · 13%
Marketing i komunikacije1 · 7%

Države

Njemačka13
Danska1
Finska1
Norveška1
Švedska1
Kanada1

Gradovi

Munich12
Berlin1
Copenhagen1
Helsinki1
Oslo1
Stockholm1
Montréal1
Ottawa1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Hardwareentwickler - Elektronik
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Elektronik-Ingenieur
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Hardwareingenieur - Elektronik
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
HibridnoObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Izvornik: Hardware Engineer - Electronics
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
HibridnoInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Electrical Engineer
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Supply Chain Manager
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
HibridnoOperacije i administracija
Izvornik: Supply Chain Manager (m/w/d)
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Operacije i administracijaDE
Izvornik: Technical Procurement Specialist
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Operacije i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Technical Buyer
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Srednja razina (Mid)Operacije i administracijapotreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Operativer Einkäufer - Robotics
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Srednja razina (Mid)potreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Technischer Einkäufer (m/w/d)
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Munichizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)potreban jezik: njemačkiDE
Izvornik: Senior Talent Partner - Space-Tech scale-up
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Germany | Berlin | Munichizvornik ↗
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanjepotreban jezik: njemački
Izvornik: Senior Talent Partner - Nordics
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Copenhagen | Norway | Helsinki | Helsinki | Denmark | Oslo | Sweden | Stockholmizvornik ↗
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Senior Talent Partner
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Canada | Ottawa | Montreal | Toronto | Quebec Cityizvornik ↗
Na daljinuSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: General Manager (m/w/d) - Fitness & Lifestyle Brand
pplwise·Savjetovanje, agencije i poslovne usluge·Köln | Frankfurtizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Marketing i komunikacijepotreban jezik: njemačkiDE

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 207, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 20:46 UTC, tijelo 234946 bajtova.