Proxima Fusion
21 otvoreno radno mjestoNjemačkaŠvicarska
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 24 % od 21 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika29%
Razvoj softvera (općenito)19%
Operacije i administracija14%
Upravljanje projektima i programima10%
Uprava i rukovoditelji10%
Informacijska sigurnost5%
Zdravstvo5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (21)
21poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
21različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-01)
51otvoreno na stranici, bilo koje starosti
44medijalna starost, dani
24%IT (5)
100%u Europi (21)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 51 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 428 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji15 · 71%
Mjesto rada nije navedeno6 · 29%
Razina iskustva
Senior2 · 10%
Uprava (C-level)1 · 5%
Staff1 · 5%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 29%
Razvoj softvera (općenito)4 · 19%
Operacije i administracija3 · 14%
Uprava i rukovoditelji2 · 10%
Upravljanje projektima i programima2 · 10%
Informacijska sigurnost1 · 5%
Znanost i istraživanje1 · 5%
Zdravstvo1 · 5%
Države
Njemačka18
Švicarska3
Gradovi
Munich12
Günzburg6
Zürich3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Lead R&D Engineer, Tritium-Breeding BlanketNa lokacijiSeniorRazvoj softvera (općenito) Izvornik: Security EngineerNa lokacijiInformacijska sigurnostBashPython Izvornik: Purchasing ManagerNa lokacijiOperacije i administracija Izvornik: Procurement ManagerNa lokacijiOperacije i administracija Izvornik: CEO Office AssociateNa lokacijiUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji Izvornik: Site Development Program ManagerNa lokacijiUpravljanje projektima i programimapotreban jezik: njemački Izvornik: PMO CoordinatorNa lokacijiUpravljanje projektima i programima Izvornik: Building Regulations & Permitting SpecialistNa lokacijipotreban jezik: njemački Izvornik: Integrated Electronics EngineerNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Embedded Control EngineerNa lokacijiRazvoj softvera (općenito) Izvornik: Power Electronics EngineerNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Scientist, Model Validation and Experimental Data AnalysisNa lokacijiZnanost i istraživanje Izvornik: Lab Technician, Mechatronics and Prototyping (Mechatroniker)Zdravstvopotreban jezik: njemački
Izvornik: Test TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Software Engineer - Simulation PlatformNa lokacijiRazvoj softvera (općenito)PythonTypeScript Izvornik: Head of Monitoring and ControlNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Engineering TechnicianRazvoj softvera (općenito)
Izvornik: Maintenance TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Manufacturing TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Production TechnicianInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Procurement Manager, Advanced ManufacturingNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 117, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 07:06 UTC, tijelo 696777 bajtova.