Savvy Wealth
30 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Umjetna inteligencija i podaciTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 7 % od 30 radnih mjesta
Marketing i komunikacije20%
Financije i pravo20%
Operacije i administracija17%
Proizvod i dizajn10%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje7%
Razvoj softvera (općenito)7%
Strategija, savjetovanje i analiza7%
Ostalo7%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (30)
30poslovi, posljednjih 30 dana
30novo, posljednjih 7 dana
30različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
30objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
30otvoreno na stranici, bilo koje starosti
1medijalna starost, dani
7%IT (2)
0%u Europi (0)
20%na daljinu
97%s plaćom
Pokazatelj veličine: 30 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno21 · 70%
Na daljinu6 · 20%
Na lokaciji3 · 10%
Razina iskustva
Senior17 · 57%
Staff5 · 17%
Srednja razina (Mid)3 · 10%
Junior3 · 10%
Područje
Marketing i komunikacije6 · 20%
Financije i pravo6 · 20%
Operacije i administracija5 · 17%
Proizvod i dizajn3 · 10%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 7%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 7%
Razvoj softvera (općenito)2 · 7%
Prodaja1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države30
Gradovi
New York City24
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Strategy & Operations Manager - AIUSD 130K–140K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Strategy & Operations Manager - BrokerageUSD 117K–131K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Strategic Growth Partner (NYC)USD 90K–100K / godinaNa lokacijiMarketing i komunikacije Izvornik: Strategic Growth Manager (Account Executive)USD 230K–285K / godinaNa daljinusamo SADSeniorProdaja Izvornik: Sr. Deployment StrategistUSD 150K–165K / godinaHibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Senior Talent PartnerUSD 150K–180K / godinaHibridnoSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje Izvornik: Senior Strategy & Operations Manager - BrokerageUSD 160K–180K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Strategic Growth PartnerUSD 90K–120K / godinaNa daljinusamo SADSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Senior Revenue Operations ManagerUSD 154K–195K / godinaHibridnoSeniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Manager, Finance Systems & DataUSD 180K–200K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo Izvornik: Senior Strategy & Operations Manager - FinanceUSD 180K–200K / godinaHibridnoSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Compensation Operations ManagerUSD 180K–200K / godinaHibridnoSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje Izvornik: Senior Client Associate (West Coast)USD 70K–75K / godinaNa daljinusamo SADSenior Izvornik: Senior Client Associate USD 65K–75K / godinaNa daljinusamo SADSenior Izvornik: Senior Engineer - Technical StaffUSD 175K–230K / godinaHibridnoSeniorRazvoj softvera (općenito)Ruby Izvornik: Senior Developer Experience EngineerUSD 180K–235K / godinaNa lokacijiSeniorRazvoj softvera (općenito) Izvornik: Senior Agent Harness EngineerUSD 180K–235K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Revenue Enablement LeadUSD 165K–205K / godinaHibridnoSeniorStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Product Marketing Lead, New AI VerticalsHibridnoSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Senior Product ManagerUSD 220K–252K / godinaHibridnoSeniorProizvod i dizajn Izvornik: Product ManagerUSD 170K–200K / godinaHibridnoSrednja razina (Mid)Proizvod i dizajn Izvornik: Product LeadUSD 206K–292K / godinaHibridnoSeniorProizvod i dizajn Izvornik: Principal Wealth Advisor USD 200K–1.000K / godinaNa daljinusamo SADStaffFinancije i pravo Izvornik: Portfolio and Trading AssociateUSD 120K–140K / godinaHibridnoJuniorFinancije i pravo Izvornik: Legal Operations AssociateUSD 140K–165K / godinaHibridnoJuniorFinancije i pravo Izvornik: Head of Client MarketingUSD 183K–221K / godinaHibridnoStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Director, Strategic GrowthUSD 350K / godinaNa daljinusamo SADStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Director, Revenue AccountingUSD 180K–220K / godinaHibridnoStaffFinancije i pravo Izvornik: Client Marketing Associate USD 83K–102K / godinaHibridnoJuniorMarketing i komunikacije Izvornik: Advisory Operations ManagerUSD 120K–135K / godinaHibridnoOperacije i administracija Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 303, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 23:35 UTC, tijelo 505978 bajtova.