Azurity Pharmaceuticals - US
8 otvorenih radnih mjesta50 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Biotehnologija, farmacija i medicinska opremaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Uprava i rukovoditelji50%
Marketing i komunikacije25%
Financije i pravo17%
Zdravstvo8%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
12poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.5 oglasa)
3objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-22)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
36medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
50%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 82 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu6 · 50%
Na lokaciji5 · 42%
Hibridno1 · 8%
Razina iskustva
Senior4 · 33%
Staff3 · 25%
Područje
Uprava i rukovoditelji6 · 50%
Marketing i komunikacije3 · 25%
Financije i pravo2 · 17%
Zdravstvo1 · 8%
Države
Sjedinjene Američke Države12
Gradovi
Raleigh2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Institutional Business Manager - Phoenix SouthNa daljinusamo SADUprava i rukovoditelji Izvornik: Institutional Business Manager - Detroit, MINa daljinusamo SADUprava i rukovoditelji Izvornik: Director, Brand Marketing - CNSNa lokacijiStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Director, Brand Marketing - CNSNa lokacijiStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Institutional Business Manager - Sacramento, CANa daljinusamo SADUprava i rukovoditelji Izvornik: Institutional Business Manager - ConnecticutNa daljinusamo SADUprava i rukovoditelji Izvornik: Institutional Business Manager - Central Valley, CANa daljinusamo SADUprava i rukovoditelji Izvornik: Senior Manager, US Marketing, OncologyNa lokacijiStaffMarketing i komunikacije Izvornik: Legal CounselNa lokacijiSeniorFinancije i pravo Izvornik: Senior Clinical Project ManagerHibridnoSeniorZdravstvo Izvornik: Regional Business Manager - Midwest RegionNa daljinusamo SADSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Legal CounselNa lokacijiSeniorFinancije i pravo Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 19, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:16 UTC, tijelo 491298 bajtova.