RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

Berlin City Auto Group

14 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države

Mobilnost i automobilska industrijaNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 14 radnih mjesta

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika33%
Prodaja17%
Vožnja i prijevoz11%
Strategija, savjetovanje i analiza11%
Customer success i korisnička podrška6%
Ostalo22%
18poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
14različita radna mjesta (svako s 1.3 oglasa)
8objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
25otvoreno na stranici, bilo koje starosti
13medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
94%s plaćom

Pokazatelj veličine: 25 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 54 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
097
1018

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno18 · 100%

Razina iskustva

Junior8 · 44%
Srednja razina (Mid)4 · 22%

Područje

Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika6 · 33%
Prodaja3 · 17%
Strategija, savjetovanje i analiza2 · 11%
Vožnja i prijevoz2 · 11%
Customer success i korisnička podrška1 · 6%

Države

Sjedinjene Američke Države18

Gradovi

Williston7
South Portland6
Portland5

Poslovi u posljednjih 30 dana

Savjetnik/ca za servis vozila

Izvornik: Automotive Service Advisor
Mobilnost i automobilska industrija586 Marshall Ave., Williston, VT 05495
  • USD 52K–64K / godina
  • Srednja razina (Mid)
  • Strategija, savjetovanje i analiza
prije 2 danaizvornik ↗

Prodavač/ica automobila

Izvornik: Automotive Sales Associate
Mobilnost i automobilska industrija586 Marshall Ave., Williston, VT 05495
  • USD 70K–100K / godina
  • Junior
  • Prodaja
prije 2 danaizvornik ↗

Prodavač/ica automobila

Izvornik: Automotive Sales Associate
Mobilnost i automobilska industrija227 Maine Mall Rd., South Portland, ME 04106
  • USD 60K–150K / godina
  • Junior
  • Prodaja
prije 10 danaizvornik ↗

Djelatnik/ca u pozivnom centru

Izvornik: Call Center Associate
Mobilnost i automobilska industrija191 Riverside St, Portland, ME 04103
  • USD 18–20 / sat
  • Junior
  • Customer success i korisnička podrška
prije 11 danaizvornik ↗

Automotive Advanced Express tehničar/ka

Izvornik: Automotive Advanced Express Technician
Mobilnost i automobilska industrija191 Riverside St, Portland, ME 04103
  • USD 25–27 / sat
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗

Automehaničar/ka (Mobile Service)

Izvornik: Automotive Technician (Mobile Service)
Mobilnost i automobilska industrija191 Riverside St, Portland, ME 04103
  • USD 28–32 / sat
  • Srednja razina (Mid)
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 11 danaizvornik ↗

Prodavač/ica automobila

Izvornik: Automotive Sales Associate
Mobilnost i automobilska industrija255 Maine Mall Rd, South Portland, ME 04106
  • USD 40K–120K / godina
  • Junior
  • Prodaja
prije 13 danaizvornik ↗

Automobilski tehničar/ka -mehaničar/ka

Izvornik: Automotive Technician -Mechanic
Mobilnost i automobilska industrija255 Maine Mall Rd, South Portland, ME 04106
  • USD 60K–150K / godina
  • Srednja razina (Mid)
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 13 danaizvornik ↗

Automobilski tehničar/ka- mehaničar/ka

Izvornik: Automotive Technician- Mechanic
Mobilnost i automobilska industrija586 Marshall Ave., Williston, VT 05495
  • USD 28 / sat
  • Srednja razina (Mid)
  • Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika
prije 13 danaizvornik ↗

Savjetnik/ca za servis vozila

Izvornik: Automotive Service Advisor
Mobilnost i automobilska industrija586 Marshall Ave., Williston, VT 05495
  • USD 100K–110K / godina
  • Strategija, savjetovanje i analiza
prije 13 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 23, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 23:15 UTC, tijelo 389050 bajtova.