GC AI
9 otvorenih radnih mjesta33 % na daljinuSjedinjene Američke Države
Putovanja i ugostiteljstvoNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 9 radnih mjesta
Marketing i komunikacije33%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje22%
Financije i pravo22%
Prodaja11%
Customer success i korisnička podrška11%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (9)
9poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
9različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-20)
28otvoreno na stranici, bilo koje starosti
62medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
33%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 28 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 157 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Hibridno5 · 56%
Na daljinu3 · 33%
Na lokaciji1 · 11%
Razina iskustva
Senior3 · 33%
Uprava (C-level)2 · 22%
Junior1 · 11%
Staff1 · 11%
Područje
Marketing i komunikacije3 · 33%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2 · 22%
Financije i pravo2 · 22%
Prodaja1 · 11%
Customer success i korisnička podrška1 · 11%
Države
Sjedinjene Američke Države9
Gradovi
San Mateo4
Chicago2
New York City2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Recruiting Coordinator - USD 80K–110K / godina
- Hibridno
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Accounting Manager- USD 145K–190K / godina
- Hibridno
- Financije i pravo
Izvornik: Commercial Account Executive - USD 130K–170K / godina
- Na daljinu
- samo SAD
- Junior
- Prodaja
Izvornik: Director of Demand Generation- USD 197K–250K / godina
- Na lokaciji
- Staff
- Marketing i komunikacije
Izvornik: Senior Content Marketing Manager- USD 165K–185K / godina
- Hibridno
- Senior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: VP of Customer Success- USD 245K–345K / godina
- Na daljinu
- samo SAD
- Uprava (C-level)
- Customer success i korisnička podrška
Izvornik: R&D Attorney- USD 150K–240K / godina
- Na daljinu
- Senior
- Financije i pravo
Izvornik: Marketing Operations Lead- USD 150K–200K / godina
- Hibridno
- Senior
- Marketing i komunikacije
Izvornik: VP of People- USD 265K–365K / godina
- Hibridno
- Uprava (C-level)
- Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 27, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-26 23:10 UTC, tijelo 677753 bajtova.