Blank Street
19 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke DržaveUjedinjeno Kraljevstvo
Hrana, pića i robe široke potrošnjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 19 radnih mjesta
Uprava i rukovoditelji24%
Operacije i administracija21%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje21%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja19%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje2%
Kreativa, mediji i pisanje2%
Ostalo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (19)
42poslovi, posljednjih 30 dana
23novo, posljednjih 7 dana
19različita radna mjesta (svako s 2.2 oglasa)
10objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
101otvoreno na stranici, bilo koje starosti
49medijalna starost, dani
0%IT (0)
24%u Europi (10)
0%na daljinu
40%s plaćom
Pokazatelj veličine: 101 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 1562 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno42 · 100%
Razina iskustva
Senior17 · 40%
Junior9 · 21%
Uprava (C-level)6 · 14%
Srednja razina (Mid)5 · 12%
Staff1 · 2%
Područje
Uprava i rukovoditelji10 · 24%
Ugostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje9 · 21%
Operacije i administracija9 · 21%
Obrti, graditeljstvo i proizvodnja8 · 19%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 2%
Kreativa, mediji i pisanje1 · 2%
Države
Sjedinjene Američke Države30
Ujedinjeno Kraljevstvo10
Gradovi
New York City7
Los Angeles5
Boston5
London5
Philadelphia4
Brooklyn3
Wellesley2
Chicago2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Shift Lead | Manhattan
prije 12 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Shift Lead | Brooklyn
prije 13 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Voditelj/ica smjene | Los Angeles
prije 13 hIzvornik: Shift Lead | Los Angeles
SeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Barista | Los Angeles
prije 13 hJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Barista | Washington, D.C.
prije 13 hJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Shift Lead | Washington, D.C.
prije 13 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Barista | Wellesley
prije 13 hJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Barista | Boston
prije 13 hJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Shift Lead | Wellesley
prije 13 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Shift Lead | Boston
prije 13 hSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
People Operations Partner
prije 1 danUSD 90K–110K / godinaSrednja razina (Mid)Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Barista | Philadelphia
prije 2 danaJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Shift Lead | Philadelphia
prije 2 danaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Operations Manager | Philadelphia
prije 4 danaUSD 100K–125K / godinaSeniorOperacije i administracija
Operations Manager | NYC
prije 4 danaUSD 90K–120K / godinaSeniorOperacije i administracija
District Manager | NYC
prije 4 danaUSD 90K–120K / godinaSeniorUprava i rukovoditelji
Operations Manager | Boston
prije 4 danaUSD 90K–120K / godinaSeniorOperacije i administracija
Operations Manager | Chicago
prije 4 danaUSD 100K–130K / godinaSeniorOperacije i administracija
Cafe Manager | Providence
prije 4 danaUSD 70K–85K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
General Manager | West Hollywood
prije 4 danaUSD 80K–100K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Barista | Brooklyn
prije 4 danaJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Barista | Manhattan
prije 4 danaJuniorUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Cafe Manager | Chicago
prije 4 danaUSD 70K–95K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Cafe Manager | Boston
prije 7 danaUSD 70K–80K / godinaSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Senior FF&E and Styling Designer | Global
prije 8 danaSeniorKreativa, mediji i pisanje
Barista | St Pancras
prije 8 danaUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
General Manager | West Hollywood
prije 9 danaUSD 80K–100K / godinaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Global Head of Expansion
prije 11 danaStaffUprava i rukovoditelji
Training Coordinator | Boston
prije 21 danUSD 70K–75K / godinaSrednja razina (Mid)
Training Coordinator | New York City
prije 21 danUSD 70K–75K / godina
Djelatnik/ca za obuku | Los Angeles
prije 21 danIzvornik: Training Associate | Los Angeles
USD 75K–85K / godinaJunior
Training Associate | DC & Philadelphia
prije 21 danUSD 75K–85K / godinaJunior
Global Expansion Manager
prije 23 danaUSD 150K–165K / godinaUprava i rukovoditelji
Operations Manager | Washington DC
prije 25 danaUSD 100K–125K / godinaSeniorOperacije i administracija
General Manager | Manchester
prije 25 danaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Assistant General Manager | Edinburgh
prije 25 danaUprava (C-level)Operacije i administracija
Operations Manager | Scotland
prije 25 danaSeniorOperacije i administracija
Operations Manager | London
prije 25 danaSeniorOperacije i administracija
Shift Lead | Victoria Street
prije 28 danaSeniorObrti, graditeljstvo i proizvodnja
Barista | Victoria Street
prije 28 danaUgostiteljstvo, hotelijerstvo i čišćenje
Assistant General Manager | Durham
prije 29 danaUprava (C-level)Operacije i administracija
General Manager | Durham
prije 29 danaUprava (C-level)Uprava i rukovoditelji
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 482, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 03:51 UTC, tijelo 881835 bajtova.