RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano prije 2 min
Hrvatski
Prijava
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← natrag

Blockchain.com

7 otvorenih radnih mjestaUjedinjeno KraljevstvoFrancuskaArgentina

Kripto i Web3Netehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 7 radnih mjesta

Marketing i komunikacije50%
Financije i pravo25%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje12%
Operacije i administracija12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
7različita radna mjesta (svako s 1.1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
45otvoreno na stranici, bilo koje starosti
93medijalna starost, dani
0%IT (0)
75%u Europi (6)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 45 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 903 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
121
010
021
031
045
051
063
0710
0810
091
108

Mjesto rada

Mjesto rada nije navedeno8 · 100%

Razina iskustva

Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Područje

Marketing i komunikacije4 · 50%
Financije i pravo2 · 25%
Operacije i administracija1 · 12%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje1 · 12%

Države

Ujedinjeno Kraljevstvo5
Francuska1
Argentina1
Sjedinjene Američke Države1

Gradovi

London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Senior Brand Designer (Maternity Cover)
Blockchain.com·Kripto i Web3·Parisizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Junior Team Assistant
Blockchain.com·Kripto i Web3·Londonizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Talent Acquisition Coordinator
Blockchain.com·Kripto i Web3·Buenos Airesizvornik ↗
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Izvornik: Trader, Market Making
Blockchain.com·Kripto i Web3·Londonizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Quantitative Trader
Blockchain.com·Kripto i Web3·Londonizvornik ↗
Financije i pravo
Izvornik: Head of Institutional Marketing
Blockchain.com·Kripto i Web3·Londonizvornik ↗
StaffMarketing i komunikacije
Izvornik: Product Communications Lead
Blockchain.com·Kripto i Web3·Dallasizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Product Communications Lead
Blockchain.com·Kripto i Web3·Londonizvornik ↗
SeniorMarketing i komunikacije

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 20, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:17 UTC, tijelo 413297 bajtova.