RoleFalcon
Svi posloviIT posloviPregledTvrtke
Hrvatski

← natrag

inBeat Agency

8 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuArgentinaBrazilKanada

Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta

Kreativa, mediji i pisanje38%
Marketing i komunikacije25%
Prodaja12%
Operacije i administracija12%
Uprava i rukovoditelji12%
8poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
0%IT (0)
12%u Europi (1)
100%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 60 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
107

Mjesto rada

Na daljinu8 · 100%

Razina iskustva

Senior3 · 38%
Srednja razina (Mid)3 · 38%
Staff1 · 12%

Područje

Kreativa, mediji i pisanje3 · 38%
Marketing i komunikacije2 · 25%
Operacije i administracija1 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

Argentina4
Brazil4
Kanada4
Kolumbija4
Meksiko4
Južnoafrička Republika4
Sjedinjene Američke Države2
Čile1

Gradovi

Montréal2
Toronto2

Poslovi u posljednjih 30 dana

Head of Creative Operations

Izvornik: Head of Creative Operations
Mediji, zabava i oglašavanjeSouth Africa | Argentina | Montreal | Colombia | South Africa | Brazil | Mexico
Na daljinuStaffOperacije i administracija
prije 2 danaizvornik ↗

Senior strateg/inja za performance kreativu

Izvornik: Senior Performance Creative Strategist
Mediji, zabava i oglašavanjeUnited States | Texas | Montreal | Toronto | North Carolina | Pennsylvania | South Carolina | Florida
Na daljinuSeniorKreativa, mediji i pisanje
prije 2 danaizvornik ↗

Senior UGC Manager

Izvornik: Senior UGC Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeArgentina | Colombia | Mexico | Chile | Paraguay | Uraguay | Brazil
Na daljinuSeniorUprava i rukovoditelji
prije 4 danaizvornik ↗

Specijalist/ica za kreativne performanse

Izvornik: Creative Performance Specialist
Mediji, zabava i oglašavanjePhillippines | Malaysia | Vietnam | Lithuania | Indonesia | South Africa | Poland
Na daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
prije 9 danaizvornik ↗

Account Manager

Izvornik: Account Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeCanada | South Africa
Na daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja
prije 12 danaizvornik ↗

Lead Influencer Manager

Izvornik: Lead Influencer Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeArgentina | Colombia | Mexico | Brazil
Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije
prije 19 danaizvornik ↗

Performance Creative Strategist

Izvornik: Performance Creative Strategist
Mediji, zabava i oglašavanjeUnited States | Texas | Toronto | North Carolina | South Carolina | Florida
Na daljinuKreativa, mediji i pisanje
prije 22 danaizvornik ↗

Voditelj/ica influencer marketinga

Izvornik: Influencer Marketing Manager
Mediji, zabava i oglašavanjeArgentina | Colombia | Mexico | South Africa | Brazil
Na daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije
prije 25 danaizvornik ↗

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 21, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:10 UTC, tijelo 138276 bajtova.