inBeat Agency
8 otvorenih radnih mjesta100 % na daljinuArgentinaBrazilKanada
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 8 radnih mjesta
Kreativa, mediji i pisanje38%
Marketing i komunikacije25%
Prodaja12%
Operacije i administracija12%
Uprava i rukovoditelji12%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
8poslovi, posljednjih 30 dana
3novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
1objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-23)
12otvoreno na stranici, bilo koje starosti
22medijalna starost, dani
0%IT (0)
12%u Europi (1)
100%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 12 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 60 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na daljinu8 · 100%
Razina iskustva
Senior3 · 38%
Srednja razina (Mid)3 · 38%
Staff1 · 12%
Područje
Kreativa, mediji i pisanje3 · 38%
Marketing i komunikacije2 · 25%
Operacije i administracija1 · 12%
Uprava i rukovoditelji1 · 12%
Prodaja1 · 12%
Države
Argentina4
Brazil4
Kanada4
Kolumbija4
Meksiko4
Južnoafrička Republika4
Sjedinjene Američke Države2
Čile1
Gradovi
Montréal2
Toronto2
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Head of Creative OperationsNa daljinuStaffOperacije i administracija Izvornik: Senior Performance Creative StrategistNa daljinuSeniorKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Senior UGC ManagerNa daljinuSeniorUprava i rukovoditelji Izvornik: Creative Performance SpecialistNa daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje Izvornik: Account ManagerNa daljinuSrednja razina (Mid)Prodaja Izvornik: Lead Influencer Manager Na daljinuSeniorMarketing i komunikacije Izvornik: Performance Creative StrategistNa daljinuKreativa, mediji i pisanje Izvornik: Influencer Marketing ManagerNa daljinuSrednja razina (Mid)Marketing i komunikacije Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 21, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 11:10 UTC, tijelo 138276 bajtova.