Moon Active
8 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuIzraelŠpanjolskaUjedinjeno Kraljevstvo
Igre i klađenjeTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 25 % od 8 radnih mjesta
Marketing i komunikacije40%
Kreativa, mediji i pisanje30%
Full-stack razvoj10%
DevOps / SRE / platforma / cloud10%
Financije i pravo10%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (8)
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
33otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
20%IT (2)
50%u Europi (5)
20%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 33 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 86 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji5 · 50%
Hibridno3 · 30%
Na daljinu2 · 20%
Razina iskustva
Srednja razina (Mid)3 · 30%
Junior2 · 20%
Područje
Marketing i komunikacije4 · 40%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 30%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 10%
Full-stack razvoj1 · 10%
Financije i pravo1 · 10%
Države
Izrael4
Španjolska2
Ujedinjeno Kraljevstvo2
Tajland1
Poljska1
Gradovi
Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Umjetnik/ica za društvene mreže
prije 20 hIzvornik: Social Media Artist
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Kreator/ica generativnog sadržaja
prije 1 danIzvornik: Generative Content Creator
Na daljinuMarketing i komunikacije
Junior Site Reliability Engineer
prije 2 danaHibridnoJuniorDevOps / SRE / platforma / cloudBashPythonSQL
Kreator/ica generativnog sadržaja
prije 3 danaIzvornik: Generative Content Creator
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Full-stack Team Lead
prije 9 danaIzvornik: Full Stack Team Leader
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Full-stack razvojJavaScript
UI Artist
prije 14 danaNa daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Voditelj/ica usklađenosti
prije 16 danaIzvornik: Compliance Manager
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 93, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:10 UTC, tijelo 223566 bajtova.