RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← natrag

Moon Active

8 otvorenih radnih mjesta20 % na daljinuIzraelŠpanjolskaUjedinjeno Kraljevstvo

Igre i klađenjeTvrtka sa softverskim proizvodomUdio IT-a 25 % od 8 radnih mjesta

Marketing i komunikacije40%
Kreativa, mediji i pisanje30%
Full-stack razvoj10%
DevOps / SRE / platforma / cloud10%
Financije i pravo10%
10poslovi, posljednjih 30 dana
4novo, posljednjih 7 dana
8različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
2objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-07)
33otvoreno na stranici, bilo koje starosti
61medijalna starost, dani
20%IT (2)
50%u Europi (5)
20%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 33 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 86 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
079
088
097
109

Mjesto rada

Na lokaciji5 · 50%
Hibridno3 · 30%
Na daljinu2 · 20%

Razina iskustva

Srednja razina (Mid)3 · 30%
Junior2 · 20%

Područje

Marketing i komunikacije4 · 40%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 30%
DevOps / SRE / platforma / cloud1 · 10%
Full-stack razvoj1 · 10%
Financije i pravo1 · 10%

Države

Izrael4
Španjolska2
Ujedinjeno Kraljevstvo2
Tajland1
Poljska1

Gradovi

Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Social Media Artist
Moon Active·Igre i klađenje·Bangkokizvornik ↗
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Izvornik: Generative Content Creator
Moon Active·Igre i klađenje·Barcelonaizvornik ↗
Na daljinuMarketing i komunikacije
Moon Active·Igre i klađenje·Warsawizvornik ↗
HibridnoJuniorDevOps / SRE / platforma / cloudBashPythonSQL
Izvornik: Generative Content Creator
Moon Active·Igre i klađenje·Tel Avivizvornik ↗
Na lokacijiMarketing i komunikacije
Izvornik: Full Stack Team Leader
Moon Active·Igre i klađenje·Tel Avivizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Full-stack razvojJavaScript

UI Artist

prije 14 dana
Moon Active·Igre i klađenje·Barcelonaizvornik ↗
Na daljinuSrednja razina (Mid)Kreativa, mediji i pisanje

Dizajner/ica razina

prije 15 dana
Izvornik: Level Designer
Moon Active·Igre i klađenje·Londonizvornik ↗
HibridnoKreativa, mediji i pisanje
Moon Active·Igre i klađenje·Tel Avivizvornik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing i komunikacije
Izvornik: Compliance Manager
Moon Active·Igre i klađenje·Tel Avivizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Financije i pravo

Dizajner/ica razina

prije 25 dana
Izvornik: Level Designer
Moon Active·Igre i klađenje·Londonizvornik ↗
HibridnoKreativa, mediji i pisanje

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 93, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 04:10 UTC, tijelo 223566 bajtova.