Radiant Industries
29 otvorenih radnih mjestaSjedinjene Američke Države
Energetika i klimaNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 21 % od 29 radnih mjesta
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika38%
Operacije i administracija28%
DevOps / SRE / platforma / cloud10%
Financije i pravo7%
Razvoj softvera (općenito)7%
Frontend razvoj3%
Strategija, savjetovanje i analiza3%
Uprava i rukovoditelji3%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (29)
29poslovi, posljednjih 30 dana
5novo, posljednjih 7 dana
29različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
5objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-12)
100otvoreno na stranici, bilo koje starosti
74medijalna starost, dani
21%IT (6)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
100%s plaćom
Pokazatelj veličine: 100 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 432 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji29 · 100%
Razina iskustva
Senior12 · 41%
Staff7 · 24%
Srednja razina (Mid)5 · 17%
Junior2 · 7%
Područje
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11 · 38%
Operacije i administracija8 · 28%
DevOps / SRE / platforma / cloud3 · 10%
Financije i pravo2 · 7%
Razvoj softvera (općenito)2 · 7%
Uprava i rukovoditelji1 · 3%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 3%
Frontend razvoj1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države29
Gradovi
El Segundo26
Washington3
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Principal Electrical Engineer, ElectronicsUSD 200,5K–314,5K / godinaNa lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Electrical Engineer, Integration & TestUSD 158K–219,4K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Materials Engineer, Moderator MaterialsUSD 106,5K–146,5K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Manager Government AffairsUSD 160,5K–236,2K / godinaNa lokacijiStaffUprava i rukovoditelji Izvornik: Director of Policy and Government AffairsUSD 160,5K–236,2K / godinaNa lokacijiStaffStrategija, savjetovanje i analiza Izvornik: Senior Accounting ManagerUSD 115K–168K / godinaNa lokacijiSeniorFinancije i pravo Izvornik: ERP Solutions Engineer, FinanceUSD 115K–168K / godinaNa lokacijiSeniorRazvoj softvera (općenito)SQL Izvornik: Senior Safety Analysis EngineerUSD 150,0K–211,8K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Reactor EngineerUSD 150,0K–211,8K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Staff Fluid Systems EngineerUSD 158K–219,4K / godinaNa lokacijiStaffDevOps / SRE / platforma / cloudMATLABPython Izvornik: Senior Fluid Systems EngineerUSD 158K–219,4K / godinaNa lokacijiSeniorDevOps / SRE / platforma / cloudMATLABPython Izvornik: Mechanisms EngineerUSD 133,5K–184,8K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Lead Nuclear Materials EngineerUSD 140,5K–202,5K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: T&E Accounting Specialist (Contract)USD 41–59 / satNa lokacijiSrednja razina (Mid)Financije i pravo Izvornik: Executive Assistant & Office CoordinatorUSD 74K–122,3K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija Izvornik: Reactor Operations EngineerUSD 106,5K–146,5K / godinaNa lokacijiOperacije i administracija Izvornik: Indirect Procurement AssociateUSD 85,5K–122,5K / godinaNa lokacijiJuniorOperacije i administracija Izvornik: Strategic Sourcing ManagerUSD 85,5K–168K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Supply Chain AssociateUSD 85,5K–122,3K / godinaNa lokacijiJuniorOperacije i administracija Izvornik: Senior Material PlannerUSD 115K–168K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Izvornik: Staff Manufacturing Engineer, DFM USD 160K–210K / godinaNa lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Senior Manufacturing Engineer, DFMUSD 133,5K–184,8K / godinaNa lokacijiSeniorInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Staff Nuclear EngineerUSD 185K–225K / godinaNa lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Indirect Procurement ManagerUSD 85,5K–168K / godinaNa lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija Izvornik: Senior Software Engineer, FrontendUSD 158K–219,4K / godinaNa lokacijiSeniorFrontend razvojPythonRustTypeScript Izvornik: Senior Reactor Systems EngineerUSD 133,5K–184,8K / godinaNa lokacijiSeniorDevOps / SRE / platforma / cloud Izvornik: Senior Reactor Operations EngineerUSD 133,5K–184,8K / godinaNa lokacijiSeniorOperacije i administracija Izvornik: Supply Reliability EngineerUSD 100,5K–142,8K / godinaNa lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika Izvornik: Engineering Manager, Integration & TestUSD 208,5K–284,0K / godinaNa lokacijiStaffRazvoj softvera (općenito)C#C++Python Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 202, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-25 03:08 UTC, tijelo 1743452 bajtova.