whop
31 otvoreno radno mjesto8 % na daljinuSjedinjene Američke DržaveNjemačkaFrancuska
Mediji, zabava i oglašavanjeNetehnološka tvrtka s IT timomUdio IT-a 13 % od 31 radnih mjesta
Prodaja29%
Financije i pravo16%
Uprava i rukovoditelji13%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje8%
Kreativa, mediji i pisanje8%
Mobilni razvoj (iOS / Android)5%
Customer success i korisnička podrška5%
Ostalo5%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (31)
38poslovi, posljednjih 30 dana
6novo, posljednjih 7 dana
31različita radna mjesta (svako s 1.2 oglasa)
12objavljeno na najaktivniji dan (2026-09-28)
42otvoreno na stranici, bilo koje starosti
23medijalna starost, dani
11%IT (4)
11%u Europi (4)
8%na daljinu
47%s plaćom
Pokazatelj veličine: 42 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 167 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Mjesto rada nije navedeno27 · 71%
Na lokaciji8 · 21%
Na daljinu3 · 8%
Razina iskustva
Senior7 · 18%
Staff3 · 8%
Srednja razina (Mid)1 · 3%
Područje
Prodaja11 · 29%
Financije i pravo6 · 16%
Uprava i rukovoditelji5 · 13%
Kreativa, mediji i pisanje3 · 8%
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje3 · 8%
Mobilni razvoj (iOS / Android)2 · 5%
Customer success i korisnička podrška2 · 5%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 3%
Države
Sjedinjene Američke Države29
Njemačka2
Francuska2
Kolumbija2
Gradovi
Brooklyn19
Palo Alto14
Poslovi u posljednjih 30 dana
Copywriter
prije 3 danaIzvornik: Copywriter
USD 100K–120K / godinaNa lokacijiKreativa, mediji i pisanje
Videograf/kinja
prije 3 danaIzvornik: Videographer
USD 110K–140K / godinaNa lokacijiKreativa, mediji i pisanje
Strateg/inja za narativ
prije 3 danaIzvornik: Narrative Strategist
USD 125K–170K / godinaNa lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Voditelj/ica sadržaja
prije 3 danaIzvornik: Content Lead
USD 120K–155K / godinaNa lokacijiSeniorMarketing i komunikacije
Kreativni tehnolog/inja
prije 3 danaIzvornik: Creative Technologist
USD 125K–170K / godinaNa lokacijiKreativa, mediji i pisanje
Poslovni partner/ica za ljudske potencijale
prije 8 danaIzvornik: People Business Partner
Ljudski potencijali / HR / zapošljavanje
Direktor/ica operacija i sustava za ljude
prije 8 danaIzvornik: Director of People Operations and Systems
StaffLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Član tehničkog Staff — iOS
prije 11 danaIzvornik: Member of Technical Staff — iOS
USD 300K–800K / godinaSrednja razina (Mid)Mobilni razvoj (iOS / Android)RubySwiftTypeScript
Member of Technical Staff — Android
prije 11 danaIzvornik: Member of Technical Staff — Android
Mobilni razvoj (iOS / Android)KotlinRubyTypeScript
Senior komercijalni pravni savjetnik/ca
prije 11 danaIzvornik: Senior Commercial Counsel
USD 250K–300K / godinaSeniorFinancije i pravo
Senior pravni savjetnik/ca, parnice i radno pravo
prije 11 danaIzvornik: Senior Counsel, Litigation and Employment
USD 300K–350K / godinaSeniorFinancije i pravo
Senior Product Counsel
prije 11 danaIzvornik: Senior Product Counsel
USD 275K–325K / godinaSeniorFinancije i pravo
Account Manager, platforme (US)
prije 16 danaIzvornik: Account Manager, Platforms (US)
USD 300K–350K / godinaProdaja
Account Manager, obrazovanje (US)
prije 16 danaIzvornik: Account Manager, Education (US)
USD 300K–350K / godinaNa lokacijiProdaja
Voditelj/ica međunarodnog neizravnog oporezivanja
prije 16 danaIzvornik: International Indirect Tax Lead
SeniorFinancije i pravo
Channel Partners
prije 19 danaIzvornik: Channel Partners
Inženjer/ka financijskih sustava
prije 19 danaIzvornik: Finance Systems Engineer
DevOps / SRE / platforma / cloudJavaScriptPythonSQL
Član Technical Staff — sigurnost
prije 22 danaIzvornik: Member of Technical Staff — Security
US voditelj/ica neizravnog oporezivanja
prije 22 danaIzvornik: US Indirect Tax Lead
SeniorFinancije i pravo
Voditelj/ica države (Canada)
prije 23 danaIzvornik: Country Manager (Canada)
Na daljinuUprava i rukovoditelji
Country Manager (Brazil)
prije 23 danaIzvornik: Country Manager (Brazil)
Na daljinuUprava i rukovoditelji
Voditelj/ica zemlje (Mexico)
prije 23 danaIzvornik: Country Manager (Mexico)
Na daljinuUprava i rukovoditelji
Customer Success Manager, obrazovanje (US)
prije 23 danaIzvornik: Customer Success Manager, Education (US)
USD 200K–250K / godinaCustomer success i korisnička podrška
Prodaja, usluge (Colombia)
prije 26 danaIzvornik: Sales, Services (Colombia)
Prodajapotreban jezik: španjolski
Prodaja, e-trgovina (Colombia)
prije 26 danaIzvornik: Sales, Ecommerce (Colombia)
Prodajapotreban jezik: španjolski
Forward Deployed Engineer, Platforms (US)
prije 26 danaIzvornik: Forward Deployed Engineer, Platforms (US)
USD 220K–280K / godinaRazvoj softvera (općenito)
Customer Success Manager, usluge (US)
prije 26 danaIzvornik: Customer Success Manager, Services (US)
USD 200K–250K / godinaCustomer success i korisnička podrška
Voditelj/ica države (Germany)
prije 26 danaIzvornik: Country Manager (Germany)
Uprava i rukovoditeljipotreban jezik: njemački
Direktor/ica tehničkog računovodstva
prije 28 danaIzvornik: Director of Technical Accounting
StaffFinancije i pravo
Senior tehnički regruter/ica
prije 29 danaIzvornik: Senior Technical Recruiter
Na lokacijiSeniorLjudski potencijali / HR / zapošljavanje
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 151, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 22:12 UTC, tijelo 314381 bajtova.