RoleFalconSvi posloviIT posloviPregledTvrtkeAžurirano upravo sada
Hrvatski
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← natrag

STACK Infrastructure APAC

18 otvorenih radnih mjestaAustralijaSingapurJapan

Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 18 radnih mjesta

Financije i pravo33%
Operacije i administracija28%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Uprava i rukovoditelji11%
Customer success i korisnička podrška6%
Upravljanje projektima i programima6%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
18poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
48otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom

Pokazatelj veličine: 48 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 180 dana.

Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
052
069
073
084
0912
1017

Mjesto rada

Na lokaciji17 · 94%
Mjesto rada nije navedeno1 · 6%

Razina iskustva

Senior3 · 17%
Srednja razina (Mid)3 · 17%
Staff3 · 17%
Uprava (C-level)2 · 11%
Junior1 · 6%

Područje

Financije i pravo6 · 33%
Operacije i administracija5 · 28%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 11%
Uprava i rukovoditelji2 · 11%
Customer success i korisnička podrška1 · 6%
Upravljanje projektima i programima1 · 6%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%

Države

Australija6
Singapur6
Japan4

Gradovi

Melbourne4
Tokyo3
Truganina2
Osaka2
Inzai1

Poslovi u posljednjih 30 dana

Izvornik: Vice President Security Risk and Resilience (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Truganinaizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Financije i pravo
Izvornik: Critical Operations Coordinator (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Keihannaizvornik ↗
JuniorOperacije i administracija
Izvornik: Customer Success Manager (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Osakaizvornik ↗
Na lokacijiCustomer success i korisnička podrška
Izvornik: Project Manager – HV Infrastructure
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Melbourneizvornik ↗
Na lokacijiSeniorUpravljanje projektima i programima
Izvornik: Project Engineer – HV Infrastructure
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Melbourneizvornik ↗
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Commissioning Manager (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Inzai | Tokyoizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Izvornik: Design Manager, Engineering (Australia)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Melbourneizvornik ↗
Na lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Izvornik: Legal Counsel (Projects) (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: Legal Counsel (Real Assets) (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiFinancije i pravo
Izvornik: Accountant (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Tokyoizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Vice President, Commercial Contracts and Operations Procurement (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiUprava (C-level)Operacije i administracija
Izvornik: Tax Director (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiStaffFinancije i pravo
Izvornik: Insurance & Treasury Operations Manager (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiSeniorFinancije i pravo
Izvornik: Director of Sustainability and Environment (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Melbourneizvornik ↗
Na lokacijiStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Maintenance Systems & Planning Coordinator (Australia)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Truganinaizvornik ↗
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Operation Infrastructure Solution Specialist (Malaysia)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Johor Baruizvornik ↗
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Izvornik: Project Assistant (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Tokyo | Osakaizvornik ↗
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Izvornik: People & Culture Operations Manager (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacije·Singaporeizvornik ↗
Na lokacijiSeniorOperacije i administracija

Ažurnost podataka

Zabilježeni zahtjevi: 17, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:11 UTC, tijelo 984790 bajtova.