STACK Infrastructure APAC
18 otvorenih radnih mjestaAustralijaSingapurJapan
Javni sektor, obrazovanje i neprofitne organizacijeNetehnološka tvrtkaUdio IT-a 0 % od 18 radnih mjesta
Financije i pravo33%
Operacije i administracija28%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika11%
Uprava i rukovoditelji11%
Customer success i korisnička podrška6%
Upravljanje projektima i programima6%
Strategija, savjetovanje i analiza6%
Stranica s poslovima ↗Google ↗Pretraživanje na LinkedInu ↗Sva radna mjesta u pretraživanju (18)
18poslovi, posljednjih 30 dana
2novo, posljednjih 7 dana
18različita radna mjesta (svako s 1 oglasa)
4objavljeno na najaktivniji dan (2026-10-16)
48otvoreno na stranici, bilo koje starosti
32medijalna starost, dani
0%IT (0)
0%u Europi (0)
0%na daljinu
0%s plaćom
Pokazatelj veličine: 48 otvorenih oglasa na stranici s poslovima (gruba procjena, ne broj zaposlenih). Najstariji otvoreni oglas: 180 dana.
Oglasi po mjesecima (svi otvoreni oglasi na stranici s poslovima, po datumu objave)
Mjesto rada
Na lokaciji17 · 94%
Mjesto rada nije navedeno1 · 6%
Razina iskustva
Senior3 · 17%
Srednja razina (Mid)3 · 17%
Staff3 · 17%
Uprava (C-level)2 · 11%
Junior1 · 6%
Područje
Financije i pravo6 · 33%
Operacije i administracija5 · 28%
Inženjerstvo (osim softvera) i tehnika2 · 11%
Uprava i rukovoditelji2 · 11%
Customer success i korisnička podrška1 · 6%
Upravljanje projektima i programima1 · 6%
Strategija, savjetovanje i analiza1 · 6%
Države
Australija6
Singapur6
Japan4
Gradovi
Melbourne4
Tokyo3
Truganina2
Osaka2
Inzai1
Poslovi u posljednjih 30 dana
Izvornik: Vice President Security Risk and Resilience (APAC)
Na lokacijiUprava (C-level)Financije i pravo
Koordinator/ica kritičnih operacija (Japan)
prije 3 danaIzvornik: Critical Operations Coordinator (Japan)
JuniorOperacije i administracija
Customer Success Manager (Japan)
prije 8 danaIzvornik: Customer Success Manager (Japan)
Na lokacijiCustomer success i korisnička podrška
Project Manager – HV infrastruktura
prije 8 danaIzvornik: Project Manager – HV Infrastructure
Na lokacijiSeniorUpravljanje projektima i programima
Inženjer/ka projekta – HV Infrastructure
prije 8 danaIzvornik: Project Engineer – HV Infrastructure
Na lokacijiInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Voditelj/ica puštanja u pogon (Japan)
prije 8 danaIzvornik: Commissioning Manager (Japan)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Uprava i rukovoditelji
Voditelj/ica dizajna, Engineering (Australia)
prije 15 danaIzvornik: Design Manager, Engineering (Australia)
Na lokacijiStaffInženjerstvo (osim softvera) i tehnika
Pravni savjetnik/ica (projekti) (APAC)
prije 17 danaIzvornik: Legal Counsel (Projects) (APAC)
Na lokacijiFinancije i pravo
Pravni savjetnik/ica (Real Assets) (APAC)
prije 17 danaIzvornik: Legal Counsel (Real Assets) (APAC)
Na lokacijiFinancije i pravo
Računovođa (Japan)
prije 17 danaIzvornik: Accountant (Japan)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Financije i pravo
Izvornik: Vice President, Commercial Contracts and Operations Procurement (APAC)
Na lokacijiUprava (C-level)Operacije i administracija
Direktor/ica poreza (APAC)
prije 19 danaIzvornik: Tax Director (APAC)
Na lokacijiStaffFinancije i pravo
Voditelj/ica osiguranja i operacija riznice (APAC)
prije 19 danaIzvornik: Insurance & Treasury Operations Manager (APAC)
Na lokacijiSeniorFinancije i pravo
Direktor/ica održivosti i okoliša (APAC)
prije 19 danaIzvornik: Director of Sustainability and Environment (APAC)
Na lokacijiStaffUprava i rukovoditelji
Izvornik: Maintenance Systems & Planning Coordinator (Australia)
Na lokacijiOperacije i administracija
Izvornik: Operation Infrastructure Solution Specialist (Malaysia)
Na lokacijiStrategija, savjetovanje i analiza
Projektni asistent/ica (Japan)
prije 23 danaIzvornik: Project Assistant (Japan)
Na lokacijiSrednja razina (Mid)Operacije i administracija
Voditelj/ica operacija za ljude i kulturu (APAC)
prije 24 danaIzvornik: People & Culture Operations Manager (APAC)
Na lokacijiSeniorOperacije i administracija
Ažurnost podataka
Zabilježeni zahtjevi: 17, pogreške: 0. Posljednji zahtjev: HTTP 304 (not_modified) u 2026-10-24 10:11 UTC, tijelo 984790 bajtova.